www.svgeinoord.nl home
Verjaardagen


Eerstvolgende wedstrijd 1e:

Geinoord 1 - JSV Nieuwegein 1
zaterdag 19 april 14:30 uur

Nieuwsberichten

FIFAlive FIFA14 toernooi op zondag 18 mei De vrienden van Geinoord organiseert op 18 mei a.s. vanaf 12.30 tot ongeveer 17.00 uur het Fifalive FIFA14-toernooi op de Playstation 3! De finale is op de nieuwe Playstation 4!!! Inschrijven kan vanaf heden. Er zijn slechts 80 plaatsen en VOL=VOL. FIFA 14 is momenteel de populairste… Meer >
 
Geinoord E1 is kampioen geworden in de 3e fase van de hoofdklasse competitie (9x9). In een alles of niets duel met concurrent Waterwijk E2 werd vanochtend beslist wie de kampioen werd in deze competitieronde. Waterwijk had net als Geinoord één wedstrijd verloren en beide ploegen hadden… Meer >
 

GEIN-IG DAGBOEK DEEL 28

12 april 2014
Het was een moeilijke keuze op deze zonnige zaterdag: met ons eerste elftal naar UVV of met mijn oudste zoon naar Kampong. Ik had al een routebeschrijving uitgedraaid voor sportpark De Paperclip maar uiteindelijk werd het toch de Laan van Maarschalkerweerd. Dat kwam ook omdat mijn zoon na een… Meer >
 
 
 
 
31-03-2014

MEDEDELING BESTUUR