www.svgeinoord.nl home
Verjaardagen
 • 21-07
 • Kane van Arnhem (F1)
 • Artjom Tumko (D4)
 • 22-07
 • Ruud van der Meijden
 • Sem van Zwieten (C2)
 • 23-07
 • Aymen Baghdadi (D6)
 • Rick Lancee (C5)
 • Jaap van Egmond
 • 24-07
 • Adnane Abdelghani Idrissi (B1)
 • 25-07
 • Symen Shamon (Mini's)


Eerstvolgende wedstrijd 1e:

Geinoord 1 - Nivo Sparta 1
zaterdag 9 augustus 14:30 uur

Nieuwsberichten

KICK OFF 2014

30 augustus 2014
Kick Off 2014 De Kick Off welke dit jaar zal worden gehouden, ziet er anders uit dan andere jaren.   De activiteiten commissie is erin geslaagd om op zaterdag 30 augustus, een compleet sport en spelcircuit naar het Parkhout te halen. VOETBALCITY is ingehuurd om met een 10 tal sport en spelelementen in… Meer >
 
Inmiddels zijn we half juli gepasserd en missen we nog steeds een aantal pasfoto's. Dit is de laatste keer dat ik een verzoek doe op de site voor aanvang van het nieuwe seizoen. Ik wil er nog eens op wijzen dat wanneer er aan het begin van het seizoen geen geldige spalerspas beschikbaar is… Meer >
 
Enthousiaste vrijwilliger gezocht, > > Nadat we het afgelopen seizoen zonder een 2e elftal (B-selectie) hebben moeten stellen, zijn we inmiddels gestart met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. > Naast een groot aantal steigerende spelers staat er een enthousiast begeleidingsteam klaar om… Meer >