www.svgeinoord.nl home
Verjaardagen


Eerstvolgende wedstrijd 1e:

Geinoord 1 - Nivo Sparta 1
zaterdag 9 augustus 14:30 uur

Nieuwsberichten

KICK OFF 2014

30 augustus 2014
Kick Off 2014 De Kick Off welke dit jaar zal worden gehouden, ziet er anders uit dan andere jaren.   De activiteiten commissie is erin geslaagd om op zaterdag 30 augustus, een compleet sport en spelcircuit naar het Parkhout te halen. VOETBALCITY is ingehuurd om met een 10 tal sport en spelelementen in… Meer >
 
  Persoonlijke introductie Mijn naam is Dennis Boele en ben werkzaam als combinatie functionaris voetbal bij de gemeente Nieuwegein. Ik ben bij VSV Vreeswijk en JSV actief om de vereniging te ondersteunen in tal van werkzaamheden, zoals het ondersteunen van de trainers en… Meer >
 
Aanvraag kantine voor activiteiten/bijeenkomsten.   In principe kan iedereen (commissies, teams, trainers, leden, overige) een aanvraag indienen voor het gebruik van de kantine. Het kan hierbij gaan om een terugkerende activiteit (bijvoorbeeld vergaderingen) of incidentele… Meer >