1e training s.v. Parkhout op zaterdag 29 juli 2023.
Een jarenlange weg is eraan voorafgegaan voordat uiteindelijk het sportieve resultaat van de fusie zichtbaar is geworden. De training van de A en B-selectie op het oude hoofdveld was vooral bedoelt om met elkaar kennis te maken. Een totaal nieuwe staf voor zowel de A en B selectie en een aantal nieuwe spelers, waarvan sommige al eerder op Parkhout hadden gevoetbald, waren deze regenachtige zaterdagmorgen aanwezig. Na afloop vertelde hoofdtrainer Kevin Reinhard mij tevreden te zijn met wat hij had gezien, hoewel hij daaraan toevoegde nog geen conclusie aan te verbinden, omdat er nog verschillende jongens om uiteenlopende redenen niet aanwezig waren of me de groep konden meetrainen. De selectie had prachtige trainingskleding aan in de kleuren van de nieuwe club, alles mooi op tijd verzorgt door Ralph Sport. Wat mij vooral opviel was het gouden klavertje vier op de linkerschouder. Ik moet nog achterhalen wat hiervan de achterliggende gedachte is. (Inmiddels heeft Andries mij verteld dat het bij de Robey kleding hoort)
Komende weken ligt er een strak trainingsprogramma op dinsdag, donderdag en zaterdag. Zaterdag 12 augustus is de eerste oefenwedstrijd uit bij SVL.
Hieronder het gehele oefenprogramma.
zaterdag 12 aug SVL - s.v. Parkhout aanvang 14:30 uur
zaterdag 19 aug s.v. Lopik - s.v. Parkhout aanvang 14:30 uur
zaterdag 26 aug s.v. Parkhout - VVIJ aanvang14:30 uur
zaterdag 2 sept 1e bekerwedstrijd VRC - sv Parkhout 14:00 uur
dinsdag 5 sept s.v. Parkhout - WNC aanvang 20:00 uur
zaterdag 9 sept 2e bekerwedstrijd sv Parkhout - Montfoort sv 19 14:30 uur
zaterdag 16 sept 3e bekerwedstrijd FC Oudewater - sv Parkhout 14:30 uur
zaterdag 23 sept 1e competitiewedstrijd
Gerard van Vliet.
De nagenoeg compleet vernieuwde staf voor de selecties van s.v. Parkhout.
op de foto van links naar rechts :
Jacques Schagen van Leuuwen ass trainer, Kevin Reinhard hoofdtrainer, Melvyn Mulder (Go Fysio) Rolf Pot keeperstrainer, Bep Adelaar teammanger 1e elftal en Edgar Hoege trainer 2e elftal.
Op deze foto ontbreken nog : Dennis Onrust grensrechter, Harold van Oord ass trainer 2e eltal en John ten Heuvel team manager 2e elftal
De keepers selectie voor komend seizoen
Op de foto van links naar rechts:
Jari Smit, Mitchell van Oort, Robin van Amerongen en Nick Heens.
Mooi om te zien dat Jari Smit, begonnen bij de mini pupillen van s.v. Geinoord en op 12 jarige leeftijd gescout door Vitesse, weer aansluit bij zijn jeugdliefde. Robin van Amerongen is al vanaf de mini pupillen bij s.v. Parkhout en nooit weggeweest. Robin heeft vorig seizoen zijn debuut gemaakt in de bekerwedstrijd tegen vv Eemdijk. En dan nog Nick Heens een nieuwe talentvolle keeper welke instroomd bij s.v. Parkhout.
Aan Mitchell van Oort de opdracht om er een mooi competatief geheel van te maken samen met keepers trainer Rolf Pot (ook al iemand met Geinoord roots en 1e elftal keeper).