• Geinoord 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rijkenberg, Bob HermanOverige stafTeammanager
    Sande, Rick van deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 nov. 16:00IJFC 11 - Geinoord Nieuwegein 5Sportpark Groenvliet
    20 nov. 14:30Montfoort S.V.'19 7 - Geinoord Nieuwegein 5Sportpark Hofland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Geinoord Nieuwegein 5 - VSC 178 - 1
    16 okt.Benschop 4 - Geinoord Nieuwegein 50 - 2
    16 okt.Geinoord JO8-1 - PVCV JO8-20 - 0
    16 okt.mini training - mini's0 - 0
    16 okt.Geinoord JO10-5 - Roda 46 JO10-30 - 0
  • Poulestanden Geinoord Nieuwegein 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montfoort S.V.'19 74400113812
    2Geinoord Nieuwegein 54301165119
    3Brederodes 6430115699
    4Vriendenschaar 54202131126
    5Lopik 44202121026
    6IJFC 1121017613
    7Benschop 421015413
    8VVIJ 7310258-33
    9Delta Sports '95 FC 9310249-53
    10VSC 172002115-140
    11Vreeswijk 54004113-120

    Poulestanden Geinoord Nieuwegein 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 103300120129
    2Geinoord Nieuwegein 5320110826
    3Houten 73102711-43
    4Delta Sports '95 FC 83003414-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, RoyTeamspeler
    Etten, Hans vanTeamspeler
    Hartmans, DickTeamspeler
    Helmes, NiekTeamspeler
    Jongerius, RickTeamspeler
    Letteboer, HaroldTeamspeler
    Loon, Ward vanTeamspeler
    Middelweerd, JurreTeamspeler
    Murk, JoeriTeamspeler
    Nieuwenhuijsen, LaurensTeamspeler
    Pieneman, RobinTeamspeler
    Putten, Kevin vanTeamspeler
    Rijkenberg, Bob HermanTeamspeler
    Sande, Rick van deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    IJFC 11

    VS

    Geinoord Nieuwegein 5

    06 november 202116:00 uur
    Sportpark Groenvliet veld 2-IJFC

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geinoord Nieuwegein 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd