• Beste mensen,

    Zaterdag 15 februari aanstaande is het 5 jaar geleden dat Joey Snijders een hersenbloeding kreeg en over de kop sloeg in zijn auto en zo een hersenbeschadiging opliep. Onderstaande kanjer kwam op een hele mooie geste.  Het volgende gaat hij zaterdag de 15e doen voor onze Joey. ( de ouders van Joey )

     

    bastiaan

    Deze 15e februari ga, ik, Bastiaan Manschot met de auto voor Joey langs alle 16 teams die op dat moment in 2015 in de toenmalige topklasse speelden. Om aandacht te geven dat we Joey en zijn familie moeten blijven steunen in aandacht en in financiën om IJZERSTERK te worden en te leren omgaan met hoe hij zich meer en meer zelf in zijn rolstoel kan redden. Ik bezoek ’s morgens als eerste Hoek waar ik rond 7.30 uur wil zijn. En hoop, als het voorspoedig loopt, te eindigen eind vd dag rond 20:00 uur bij ONS Sneek. Graag wil ik zo breed mogelijke aandacht hiervoor ten bate van JOEY. Die me gelijk toestemming gaf😉👊🏼 voor deze best gewaagde groundhop goede doel tour.  Groeten Bastiaan💪KOF

    Dit bericht is geplaats door Gerard van Vliet. Meer over Joey Snijders en zijn stichting "Keep On Fighting" vindt u op http://www.keeponfightingnah.nl/