• Commissies

  • Jeugdzaken

    LidFunctieContact
    Koning, Wil deHoofd scoutingwjldekoning@hotmail.com | 06-12186374
    Stijsiger, MathieuCoördinator JO8-JO19mathieu.stijsiger@svgeinoord.nl
    Vliet, Gerard vanCoördinator JO6-JO7 | mini'smini-pupillen@svgeinoord.nl
    Amerongen, Dennis vanCoördinator keepersschooldennis.vanamerongen@svgeinoord.nl
    Daas, Nick denHoofd jeugdopleidingen
  • Ledenadministratie

    LidContact
    Pruissen, Esther van
  • Financiële ledenadministratie

    Lid
    Pijper, Erwincontributie@svgeinoord.nl
    Heuvel, Jacquelien tencontributie@svgeinoord.nl
    Siepkamp, Saskia van decontributie@svgeinoord.nl
  • Wedstrijdsecretariaat

    NaamContact
    Polman, Janwedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
    Miltenburg, Hanswedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
    Chefiri, Nourwedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
    Boedhoe, Roëllwedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
  • Scouting

    LidFunctieContact
    Koning, Wil deHoofd scoutingwjldekoning@hotmail.com | 06-12186374
    Woerd, René van deScout
    Slot, DennisScout
    Dunne, PatrickScoutpatrick.dunne@svgeinoord.nl
    Eck-Klarenbeek, Linda vanScout
    Klever, TimScout
    Simonis, ScotScout (keepers)
  • Websitecommissie

    NaamContact
    Vliet, Gerard vanwebsitecommissie@svgeinoord.nl
    Pijper, Erwinwebsitecommissie@svgeinoord.nl
  • Toernooicommissie

    LidFunctieContact
    Andriessen, SaskiaOrganisatie Jeugd WK sv Geinoordjeugdwk@svgeinoord.nl
    Chefiri, IngeCoördinator uit- en thuistoernooientoernooicommissie@svgeinoord.nl
  • Technische commissie senioren

    Geen informatie

  • Kantinebeheer

    LidContact
    Zijl, Jan vankantinecommissie@svgeinoord.nl

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Overige medewerkers

    NaamFunctieContact
    Manschot, BastaanOnderhoud en schoonmaak
    Siepkamp, Saskia van deCommunicatieinfo@svgeinoord.nl
    Kolk, JosNormen en waarden
    Klever, TimVertrouwenspersoon
    Haaksman, RenéCoördinator senioren (niet-selectie)
    Vliet, Gerard vanWalking voetbal

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.