• Commissies

  • Jeugdzaken

    LidFunctieContact
    Koning, Wil deHoofd scoutingwjldekoning@hotmail.com | 06-12186374
    Huizen, Richard vanCoördinator JO8-JO19richard.vanhuizen@svgeinoord.nl
    Stijsiger, MathieuCoördinator JO8-JO19mathieu.stijsiger@svgeinoord.nl
    Vliet, Gerard vanCoördinator JO6-JO7 | mini'smini-pupillen@svgeinoord.nl
    Amerongen, Dennis vanCoördinator keepersschooldennis.vanamerongen@svgeinoord.nl
    Huizen, Richard vanHoofd jeugdzakenrichard.vanhuizen@svgeinoord.nl
    Langen, Daan deHoofd jeugdopleidingenhjo@svgeinoord.nl
    Daas, Nick denCoördinator voetbalschoolnickdendaas23@gmail.com
  • Ledenadministratie

    LidContact
    Afgeschermd
  • Financiële ledenadministratie

    Lid
    Pijper, Erwincontributie@svgeinoord.nl
    Afgeschermd
    Siepkamp, Saskia van decontributie@svgeinoord.nl
  • Wedstrijdsecretariaat

    NaamContact
    Polman, Janwedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
    Miltenburg, Hanswedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
    Chefiri, Nourwedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
    Boedhoe, Roëllwedstrijdsecretaris@svgeinoord.nl
  • Scouting

    LidFunctieContact
    Koning, Wil deHoofd scoutingwjldekoning@hotmail.com | 06-12186374
    Klijn, CorScoutcorklijn@gmail.com | 06-46738793
    Dunne, PatrickScoutpatrick.dunne@svgeinoord.nl
    Simonis, ScotScout
    Afgeschermd
  • Websitecommissie

    NaamContact
    Oort, Harold vanwebsitecommissie@svgeinoord.nl
    Vliet, Gerard vanwebsitecommissie@svgeinoord.nl
    Pijper, Erwinwebsitecommissie@svgeinoord.nl
  • Toernooicommissie

    LidFunctieContact
    Andriessen, SaskiaOrganisatie Jeugd WK sv Geinoordjeugdwk@svgeinoord.nl
    Chefiri, IngeCoördinator uit- en thuistoernooientoernooicommissie@svgeinoord.nl
  • Technische commissie senioren

    Lid
    Meijden, Martin van der
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Kantinebeheer

    LidContact
    Afgeschermd
    Zijl, Jan vankantinecommissie@svgeinoord.nl
  • Overige medewerkers

    NaamFunctieContact
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Siepkamp, Saskia van deCommunicatieinfo@svgeinoord.nl
    Kolk, JosNormen en waarden
    Haaksman, RenéCoördinator senioren (niet-selectie)
    Vliet, Gerard vanWalking voetbal