Organisatie

Taakverdeling Stichting Topvoetbal Nieuwegein/Businessclub Parkhout
 
De volgende personen leveren een bijdrage aan de activiteiten van de Stichting/businessclub:
 
                   
Andries van Eijk   ave1954@hotmail.nl          
                   
-   Begroting STN            
-   BTW aangiften            
-   Entreegelden            
                   
                   
Cees Versteeg   ceversteeg@gmail.com          
                   
-   Voorzitter            
-   Begroting STN            
-   Sponsor acquisitie            
-   Incasso              
-   Communicatie / PR            
-   Fiattering facturen            
                   
Hans van der Meijden   info@hirondelle19.nl          
                   
-   Lid  Raad van Toezicht          
-   Aquisitie sponsoren          
                   
Herman Schiltkamp   Schiltkamp@warmtebouw.nl          
                   
-   Lid Raad van Toezicht          
-   Hoofdsponsor            
                   
Marcel Rijkenberg   mjprijkenberg@gmail.com          
                   
-   Voorzitter RvT            
                   
Huug Seelig   seeli001@ziggo.nl            
                   
-   Secretaris             
-   Contractbeheer            
-   ICT STN              
                   
                   
Jan Polman   jan@reliable.nl stn@svgeinoord.nl        
                   
-   Penningmeester            
-   Begroting STN            
-   Jaarrekening STN            
-   Facturatie/aanmaningen/incasso sponsoren      
-   Balsponsoren            
                   
                   
Jacqueline Ulrich   jacqueline.ulrich@svgeinoord.nl businessclub@svgeinoord.nl  
                   
-   Nieuwsflits            
-   Aquisitie balsponsoren          
                   
Rene van der Woerd   r.van.der.woerd@dolmans.com        
                   
                   
-   Vice-voorzitter            
-   Begroting STN            
-   Sponsor beheer en acquisitie          
-   Presentatiegids            
-   Lid TC              
-   Website Geinoord            
-   Vrienden van Geinoord, contactpersoon        
                   
Evert van Dijk   evertvandijk89@gmail.com          
                   
-   Sponsorwerving/leads/wedstrijdbal        
-   Sponsoractiviteiten            
                   
                   
                   
                 
 
SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Communicatie@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven