• Geinoord Met En Voor Elkaar (MEVE) 75-plussers weer actief in juli.

  28 jun 2020
 • Afgelopen donderdag 25 juni was er weer een geslaagde MEVE-bijeenkomst. Het prachtige weer was aanleiding om vooral veel buiten actief te zijn. Op de tribune bewegingsactiviteit onder leiding van ROC-er Youri Benschop. Op het terras werd gekaart en gesjoeld. Op het veld speelden we Jeu-de-boules, Crocket en Ringwerpen. Natuurlijk was er ook volop tijd om te kletsen en zelfs om een ijsje te eten.

  Weer prima geslaagd en aan het eind gezellig geluncht aan ruime tafels (1,5 meter).

  In goed overleg met de deelnemers is besloten dat we vanaf DINSDAG 7 JULI WEER WEKELIJKS OP DINSDAG aan de gang gaan.

  We slaan dus weer 1 week over en daarna gaat het weer elke dinsdag los.

  Als je familie of kennissen hebt die 75+ zijn en gezellig mee willen doen : ze zijn van harte welkom op die dinsdagen vanaf 09.45 uur in ons clubhuis. Alles is gratis.

  Rien Nijsse