Leiders 2017-2018

Leiders seizoen 2017-2018

 

Team

Trainers / Leiders

E-mail

Tel. nummer

Geinoord JO19-1

Nick Dijksta

Irma Brandsma

dijkstra.tc@gmail.com

theobran@telfort.nl

(06) 20 80 85 06

(06) 81 25 33 47

 

 

 

 

Geinoord JO17-1

Robin Meijer

Thom Ringia

robinmeijer@outlook.com   

thom@ringia.nl

(06) 54 72 82 01 (06) 53 90 51 72

Geinoord JO17-2

Mohamed Elhoufi

William Ruitenbeek

kpn3@hotmail.com

william.ruitenbeek@hotmail.com

(06) 22 19 09 32

(06) 82 88 88 59

Geinoord JO17-3

Urban van der Spek

Linda van Eck Klarenbeek

Rolf Klarenbeek

urbanvanderspek@icloud.com

fam.eck-klarenbeek@vodafonethuis.nl

fam.eck-klarenbeek@vodafonethuis.nl

(06) 52 43 22 59

(06) 15 15 36 53

(06) 52 83 43 10

Geinoord JO17-4

Meindert Lancee

Andries Temming

meindert14@live.nl

andries_6@icloud.com

(06) 55 95 54 09

(06) 19 37 37 39

 

 

 

 

Geinoord JO15-1

Ab van de Velde

John ten Heuvel

abvelde@casema.nl

jtenheuvel@casema.nl

(06) 22 56 77 17

(06) 10 35 94 19

Geinoord JO15-2

Jan Weitering

Hayri Erdi

turbojan@tele2.nl

hayrixxx@hotmail.com

(06) 48 81 83 68

(06) 27 02 15 99

Geinoord JO15-3

Sandra Greven

Ouard Baghdadi

grevens@telfort.nl

aymen_hasni@hotmail.com

(06) 14 19 71 38

(06) 81 41 93 36

Geinoord JO15-4

Dennis Jansen

Petrov Jansen

dj21@planet.nl

petrovbianca2015@gmail.com

(06) 50 82 67 39

(06) 52 50 27 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Trainers / Leiders

E-mail

Tel. nummer

Geinoord JO14-1

Willem Weitering

Richard Bordes

willem_w@live.nl

bordes@casema.nl

(06) 34 87 94 11

(06) 41 37 37 60

Geinoord JO14-2

Bas van Doorn

Berry Stuut

bvandoor@hotmail.com

stuutnstuut@ziggo.nl

(06) 53 11 58 03

(06) 46 06 70 31

Geinoord JO14-3

Wesley Burger

Roy van der Laan

wesleyburger@live.nl

royvanderlaan@outlook.com

(06) 57 41 42 88

(06) 40 29 94 93

Geinoord JO14-4

Tristan Dekker

Lioyd Muyden

tristandekker18@gmail.com

lloydmuyden@yahoo.com

(06) 29 97 53 07

(06) 18 02 56 73

 

 

 

 

Geinoord JO13-1

Roel van Geffen

Raymond de Weerdt

Youri Benschop

roel.vangeffen@svgeinoord.nl

r.de.weerdt@casema.nl

youribenschop20@gmail.com

(06) 45 69 40 12

(06) 18 38 53 80

(06) 40 05 28 69

Geinoord JO13-2

Patrick de Rijk

Hamid Chaghouani

Martijn Grootscholten

patrick_derijk@hotmail.com

a.chaghouani@telfort.nl

m.grootscholten@yahoo.com

(06) 23 87 16 28

(06) 42 60 55 00

(06) 42 40 63 38

Geinoord JO13-3

Luber van Middendorp

Raymond Klerk

midvill@ziggo.nl

rayklerk@hotmail.com

(06) 81 84 71 82

(06) 36 51 28 79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Trainers / Leiders

E-mail

Tel. nummer

Geinoord JO12-1

Renaldo Molenbeek

Johan Bruggeman

Dylan Snel (stagiaire)

Marcel Gabriël (stagiare)

r.molenbeek@osw.nl

bruggemanjohan@gmail.com

dylansnel1234@hotmail.com

mphgabriel@hotmail.com

(06) 41 53 22 08

(06) 29 37 73 08

(06) 28 12 46 95

(06) 39 17 33 42

Geinoord JO12-2

Arjan de Jong

Patricia Jansen

arjan_jong@yahoo.com

patricia_jaidy@hotmail.com

(06) 51 74 98 21

(06) 10 77 50 53

Geinoord JO12-3

Wijnand Wolfis

wijnand.wolfis@logius.nl

(06) 54 93 73 03

Geinoord JO12-4

Sharmila Boedhoe

summy61@hotmail.com

(06) 20 75 41 92

 

 

 

 

Geinoord JO11-1

René van der Woerd

Ramon Kinneging

r.van.der.woerd@dolmans.com

mundoo_rk@hotmail.com

(06) 21 51 60 53

(06) 48 55 37 88

Geinoord JO11-2

Scot Simonis

s.simonis@hetnet.nl

(06) 53 96 61 03

Geinoord JO11-3

Arnold van Maurik (trainer vs woensdag)

Hans van de Hoeven

arnold.van.maurik@ziggo.nl

hyjrvdhoeven@outlook.com

(06) 34 20 33 98

(06) 15 60 39 97

Geinoord JO11-4

Rinus van Wijk (trainer vs woensdag)

Peter ’t Hart (trainer vs woensdag)

rinus.annemieke@kpnmail.nl

peter.hart@ziggo.nl

(06) 53 60 95 09

 

Geinoord JO11-5

Daniel Heijsman (trainer vs woensdag)

Wilma Engel

daniel.heijsman@ziggo.nl

info@tweezussen.nl

(06) 20 81 11 70

(06) 21 28 01 49

Geinoord JO11-6

Frodo Lammers (trainer vs woensdag)

Tim Klever

frodo_lammers@hotmail.com

dianacruijs@hotmail.com

(06) 52 68 94 02

(06) 42 99 51 06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Trainers / Leiders

E-mail

Tel. nummer

Geinoord JO10-1

Savas Aydemir

Pascal Stijsiger

savas_a@msn.com

ats-beesd@live.nl

(06) 24 75 11 18

(06) 30 72 31 99

Geinoord JO10-2

Mathieu Stijsiger

Barry Verschraagen

mathieu.stijsiger@svgeinoord.nl

bkverschraagen@gmail.com

(06) 46 91 82 83

(06) 47 01 00 17

Geinoord JO10-3

Martin van der Meijden

Yvonne van Wijk

martmeij@hotmail.com

blundela@gmail.com

(06) 46 23 53 23

(06) 20 63 54 45

Geinoord JO10-4

Ron Gerritsen (trainer vs woensdag)

Sander Geurtsen (trainer vs woensdag)

Martijn Grootscholten (trainer vs woensdag)

ronger@casema.nl

sanderenjanine@casema.nl

m.grootscholten@yahoo.com

(06) 22 19 57 80

(06) 46 28 43 38

(06) 42 40 63 38

Geinoord JO10-5

Bram Haanen

Patrick Zwaan (trainer vs woensdag)

bramhaanen@ziggo.nl

p.zwaan@casema.nl

(06) 25 08 67 62

(06) 48 09 70 34

 

 

 

 

Geinoord JO9-1

Karim Amrhar

Bas van Wijngaarden

Wijnand Wolfis

mccann_wendy@hotmail.com

wijngaardenvanbas@live.nl

wijnand.wolfis@logius.nl

(06) 24 67 96 07

(06) 46 19 53 97

(06) 54 93 73 03

Geinoord JO9-2

Brahim Ait Toumach (trainer vs woensdag)

Yvo Fillekers (trainer vs woensdag)

b.aittoumach@backup-utrecht.nl

yvo@fillekers.nl

(06) 27 23 09 72

(06) 17 81 67 18

Geinoord JO9-3

Linda van Eck Klarenbeek

Daniel Heijsman (trainer vs woensdag)

fam.eck-klarenbeek@vodafonethuis.nl

daniel.heijsman@ziggo.nl

(06) 15 15 36 53

(06) 20 81 11 70

Geinoord JO9-4

Milton Vaarnold (trainer vs woensdag)

miltonenclaudia@gmail.com

(06) 48 79 30 05

Geinoord JO9-5

Martijn van Beek (trainer vs woensdag)

mtfvanbeek@hotmail.com

(06) 14 43 78 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Trainers /  Leiders

E-mail

Tel. nummer

Geinoord JO8-1

Damy Bousché

Edwin Nengerman

damybousche@gmail.com

edwin.nengerman@gmail.com

(06) 30 70 83 86

(06) 18 47 93 73

Geinoord JO8-2

Daniel de Jong

Barry Verschraagen

ddejong11@gmail.com

bkverschraagen@gmail.com

(06) 46 20 02 15

(06) 47 01 00 17

Geinoord JO8-3

Dirk de Bree (trainer vs woensdag)

Rick de Bree (trainer vs woensdag)

fam.debree@solcon.nl

rick.bree11@gmail.com

(06) 16 70 64 03

(06) 20 06 59 83

 

 

 

 

Geinoord Mini Games

Vacant

 

 

Geinoord Mini’s

Gerard van Vliet

mini-pupillen@svgeinoord.nl

(06) 28 15 08 36

 

 

 

 

Keepersschool

JO8 t/m JO15

Dennis van Amerongen

Scot Simonis

Ben van Breukelen (Jr)

Ben van Breukelen (sr)

dennis.vanamerongen@svgeinoord.nl

s.simonis@hetnet.nl

r.l.vanbreukelen@gmail.com

ljmvanbreukelen51@gmail.com

(06) 43 07 01 40

(06) 53 96 61 03

(06) 28 41 07 91

(06) 22 09 49 99

 

 

 

 

Voetbalschool

Stagiares

Dylan Snel (trainer vs woensdag)

Marcel Gabriël (trainer vs woensdag)

Sem van Zwieten (trainer vs woensdag)

dylansnel1234@hotmail.com

mphgabriel@hotmail.com

djsemfed@gmail.com

(06) 28 12 46 95

(06) 39 17 33 42

(06) 12 39 36 68

SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Communicatie@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven