Mannen KNVB beker Amateurs poule

Senioren - Geinoord 1

Teamleden

Spelers
Jardell Adamson Verdediger      
Soulaiman Akani Middenvelder      
Zakaria el Allali Aanval      
Sven Banfi Middenvelder      
Luuk Brinkman Verdediger      
Mick Brookman Middenvelder      
Joseph Charway Aanval      
Roderick van Duinen Middenvelder      
Mitch Dunne Aanval      
Tobias Elmensdorp Verdediger      
Joey Hirdes Middenvelder      
David Jackson Verdediger      
Sam Kolsteeg Aanval      
Robin Kuijer Middenvelder      
Robert Maat Aanval      
Niels Maat Verdediger      
Ryan Macleod Verdediger      
Timo Meerding Aanval      
Renzo Ranselaar Middenvelder      
Angero Renfurm Verdediger      
Marco Scholman Verdediger      
Ryan Verkerk Verdediger      
Sem van Zwieten Aanval      
Kevin Memel Keeper      
Giordano van der Pol Keeper      
Dario Ruscaa Keeper      
 
Overige teamleden
Wim Schupp Team Manager
Ramon Bongers Trainer
Gerrit Plomp Trainer
Rolf Pot Keeperstrainer
Daniel Makkee Verzorger
Jos Kolk Ass. scheids.
Rien Nijsse Ass. scheids.
Dennis Onrust Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 19-10-2019 14:30 IJFC 1 Geinoord 1 T. (Tony) van Waveren 29133 Sportpark Groenvliet
C 26-10-2019 14:30 Geinoord 1 Almere FC 1 O. (Oussama) Belkaraouia 29238 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 02-11-2019 14:30 Maarssen 1 Geinoord 1 29310 Sportpark Daalseweide
C 09-11-2019 14:30 Geinoord 1 Waterwijk asc 1 29414 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
V 14-11-2019 20:00 Geinoord 1 Brederodes 1 4
C 23-11-2019 14:30 Nieuwland ASC 1 Geinoord 1 29538 Sportpark Nieuwland
C 30-11-2019 14:30 Geinoord 1 Loosdrecht 1 29617 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 07-12-2019 15:00 Delta Sports '95 FC 1 Geinoord 1 29745 Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
C 14-12-2019 14:30 JSV Nieuwegein 1 Geinoord 1 29806 Sportpark "Galecop" - JSV Nieuw
C 25-01-2020 14:30 Geinoord 1 Meern De 1 29982 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 01-02-2020 14:00 Almere FC 1 Geinoord 1 30048 Sportpark De Marken
C 08-02-2020 14:30 Geinoord 1 IJFC 1 30171 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 15-02-2020 14:30 Benschop 1 Geinoord 1 30240 Sportpark Benschop
C 07-03-2020 14:30 Geinoord 1 BFC 1 30360 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 14-03-2020 15:00 Waterwijk asc 1 Geinoord 1 30487 Sportpark Rie Mastenbroek
C 21-03-2020 14:30 Geinoord 1 Maarssen 1 30579 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 28-03-2020 14:30 Meern De 1 Geinoord 1 30637 Sportpark De Meern
C 04-04-2020 14:30 Geinoord 1 JSV Nieuwegein 1 30783 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 18-04-2020 14:30 Geinoord 1 CDW 1 30841 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 25-04-2020 15:00 Victoria 1 Geinoord 1 30916 Sportpark Loosdrecht
C 09-05-2020 14:30 Geinoord 1 Delta Sports '95 FC 1 31031 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 16-05-2020 14:30 Loosdrecht 1 Geinoord 1 31147 Sportpark Hallinckveld
C 23-05-2020 14:30 Geinoord 1 Nieuwland ASC 1 31234 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 19-10-2019 14:00 Almere FC 1 BFC 1
C 19-10-2019 15:00 Waterwijk asc 1 Benschop 1
C 19-10-2019 15:00 Victoria 1 Nieuwland ASC 1
C 19-10-2019 14:30 Maarssen 1 Meern De 1
C 19-10-2019 14:30 Loosdrecht 1 JSV Nieuwegein 1
C 19-10-2019 14:30 CDW 1 Delta Sports '95 FC 1
C 19-10-2019 14:30 IJFC 1 Geinoord Nieuwegein 1
C 26-10-2019 15:00 Delta Sports '95 FC 1 Waterwijk asc 1
C 26-10-2019 15:00 Victoria 1 Loosdrecht 1
C 26-10-2019 15:00 BFC 1 IJFC 1
C 26-10-2019 14:30 JSV Nieuwegein 1 CDW 1
C 26-10-2019 14:30 Nieuwland ASC 1 Maarssen 1
C 26-10-2019 14:30 Benschop 1 Meern De 1
C 26-10-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Almere FC 1
C 02-11-2019 15:00 Waterwijk asc 1 Victoria 1
C 02-11-2019 14:30 Loosdrecht 1 Delta Sports '95 FC 1
C 02-11-2019 14:30 IJFC 1 Benschop 1
C 02-11-2019 14:30 Meern De 1 BFC 1
C 02-11-2019 14:30 Maarssen 1 Geinoord Nieuwegein 1
C 02-11-2019 14:30 CDW 1 Nieuwland ASC 1
C 02-11-2019 14:00 Almere FC 1 JSV Nieuwegein 1
C 09-11-2019 15:00 Delta Sports '95 FC 1 Victoria 1
C 09-11-2019 14:30 Meern De 1 IJFC 1
C 09-11-2019 14:30 Benschop 1 Nieuwland ASC 1
C 09-11-2019 14:30 JSV Nieuwegein 1 Maarssen 1
C 09-11-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Waterwijk asc 1
C 09-11-2019 14:00 Almere FC 1 CDW 1
C 09-11-2019 15:00 BFC 1 Loosdrecht 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 12-10-2019 14:30 Geinoord 1 Victoria 1 R. (Robert) Westland 29019 3 - 3
C 05-10-2019 14:30 CDW 1 Geinoord 1 D.R. (David) Vriesenga 28951 2 - 2
C 28-09-2019 15:00 BFC 1 Geinoord 1 G.C. (Gerben) Dorrestijn 28864 0 - 0
C 21-09-2019 14:30 Geinoord 1 Benschop 1 M. (Mitchell) Stuurman 28758 4 - 1
B 14-09-2019 17:00 TSC 1 Geinoord 1 D. (Dennis) Onrust 3154 8 - 0
B 07-09-2019 14:30 Geinoord 1 Sleeuwijk 1 W.L. (Brian) van Geffen 3008 3 - 1
V 03-09-2019 20:30 Geinoord 1 Houten
V 03-09-2019 20:30 Geinoord 1 sv Houten 1 4
B 31-08-2019 14:30 Sliedrecht 1 Geinoord 1 M.L.M. (Mike) Theelen 2658 5 - 0
V 27-08-2019 20:30 Zwaluwen Utrecht 1 Geinoord 1 1-0
V 24-08-2019 14:30 Veenendaal 1 Geinoord 1 0-3
V 20-08-2019 20:00 DHSC 1 Geinoord 1 8-1
V 17-08-2019 14:30 Geinoord 1 De Meern 1 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Sliedrecht 1 Sleeuwijk 1 3050 8-1
B 14-09-2019 17:00 TSC 1 Geinoord Nieuwegein 1 3154 8-0
B 07-09-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Sleeuwijk 1 3008 3-1
B 07-09-2019 17:00 TSC 1 Sliedrecht 1 2860 3-7
B 31-08-2019 14:30 Sliedrecht 1 Geinoord Nieuwegein 1 2658 5-0
B 31-08-2019 17:00 Sleeuwijk 1 TSC 1 2760 0-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 15:00 Delta Sports '95 FC 1 Maarssen 1 28987 4-1
C 12-10-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Victoria 1 29019 3-3
C 12-10-2019 14:30 Benschop 1 CDW 1 29060 2-2
C 12-10-2019 14:30 Nieuwland ASC 1 Loosdrecht 1 28998 0-2
C 12-10-2019 14:30 JSV Nieuwegein 1 IJFC 1 29033 2-3
C 12-10-2019 14:30 Meern De 1 Almere FC 1 29049 1-1
C 12-10-2019 15:00 BFC 1 Waterwijk asc 1 29067 2-2
C 05-10-2019 14:30 CDW 1 Geinoord Nieuwegein 1 28951 2-2
C 05-10-2019 14:30 Loosdrecht 1 Meern De 1 28904 2-3
C 05-10-2019 14:30 Nieuwland ASC 1 Delta Sports '95 FC 1 28926 5-3
C 05-10-2019 14:30 Maarssen 1 BFC 1 28918 3-1
C 05-10-2019 15:00 Victoria 1 Benschop 1 28876 1-1
C 05-10-2019 15:00 Waterwijk asc 1 JSV Nieuwegein 1 28972 3-2
C 05-10-2019 14:30 IJFC 1 Almere FC 1 28945 2-0
C 28-09-2019 15:00 Waterwijk asc 1 Loosdrecht 1 28856 2-2
C 28-09-2019 14:00 Almere FC 1 Nieuwland ASC 1 28824 2-1
C 28-09-2019 14:30 IJFC 1 Victoria 1 28815 1-4
C 28-09-2019 14:30 CDW 1 Maarssen 1 28835 1-2
C 28-09-2019 14:30 Benschop 1 JSV Nieuwegein 1 28799 1-1
C 28-09-2019 14:30 Meern De 1 Delta Sports '95 FC 1 28788 0-1
C 28-09-2019 15:00 BFC 1 Geinoord Nieuwegein 1 28864 0-0
C 21-09-2019 14:30 Loosdrecht 1 CDW 1 28700 2-1
C 21-09-2019 14:30 Nieuwland ASC 1 BFC 1 28737 1-4
C 21-09-2019 14:30 JSV Nieuwegein 1 Meern De 1 28772 2-2
C 21-09-2019 14:30 Maarssen 1 Waterwijk asc 1 28714 3-0
C 21-09-2019 15:00 Victoria 1 Almere FC 1 28672 2-1
C 21-09-2019 15:00 Delta Sports '95 FC 1 IJFC 1 28726 7-1
C 21-09-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Benschop 1 28758 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sliedrecht 1 3 3 0 0 9 20 4 16 0
2 TSC 1 3 2 0 1 6 18 7 11 0
3 Geinoord Nieuwegein 1 3 1 0 2 3 3 14 -11 0
4 Sleeuwijk 1 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Delta Sports '95 FC 1 4 3 0 1 9 15 7 8 0
2 Maarssen 1 4 3 0 1 9 9 6 3 0
3 Victoria 1 4 2 2 0 8 10 6 4 0
4 Loosdrecht 1 4 2 1 1 7 8 6 2 0
5 Geinoord Nieuwegein 1 4 1 3 0 6 9 6 3 0
6 IJFC 1 4 2 0 2 6 7 13 -6 0
7 BFC 1 4 1 2 1 5 7 6 1 0
8 Meern De 1 4 1 2 1 5 6 6 0 0
9 Waterwijk asc 1 4 1 2 1 5 7 9 -2 0
10 Almere FC 1 4 1 1 2 4 4 6 -2 0
11 Benschop 1 4 0 3 1 3 5 8 -3 0
12 Nieuwland ASC 1 4 1 0 3 3 7 11 -4 0
13 JSV Nieuwegein 1 4 0 2 2 2 7 9 -2 0
14 CDW 1 4 0 2 2 2 6 8 -2 0

Training

www.svgeinoord.nl
2e gelijkspel voor Geinoord
Vermeend buitspeldoelpunt Timo Meerding
13-10-2019
www.svgeinoord.nl
Geinoord - Victoria 3-3
Voerbalduel met alles erop en eraan
13-10-2019

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Info@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven