0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - Geinoord JO14-1

Teamleden

Spelers
Nick Heens Keeper      
Jermaine Bordes        
Redouan Chaoual        
Jamiro Eilbracht        
Merouan Ezzarouali        
Didier Kanaar        
Pharrell van Kasteel        
Ruben Klop        
Kaij Leta        
Nik Strooband        
Dante Vancia        
Gabriel Vasic        
Luca Verhoog        
Kaij van Woudenberg        
 
Overige teamleden
Willem Weitering Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 30-05-2018 19:00 AS'80 JO14-1 Unicum JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2018 19:00 Waterwijk asc JO14-1 Geinoord JO14-1 M.J. (Mark) Valies 155633 1 - 0
C 17-05-2018 19:30 Geinoord JO14-1 JSV Nieuwegein JO14-1 F. (Fred) vanStroe 155646 1 - 2
C 12-05-2018 12:45 AFC Quick 1890 JO14-1 Geinoord JO14-1 Afgeschermd 155616 1 - 2
C 21-04-2018 12:30 Geinoord JO14-1 Meern De JO14-1 K. (Kevin) Legler 155648 1 - 0
C 17-04-2018 19:00 Geinoord JO14-1 Unicum JO14-1 W.G. (Willem) Davelaar 155650 4 - 3
C 14-04-2018 11:30 Hooglanderveen JO14-1 Geinoord JO14-1 R. (René) Lammers 155643 10 - 0
C 24-03-2018 12:45 RODA '23 Rksv JO14-1 Geinoord JO14-1 J.G.J. (Jan Geert) Grutter 155593 4 - 0
C 17-03-2018 14:15 Geinoord JO14-1 AS'80 JO14-1 Afgeschermd 155649 3 - 4
C 10-03-2018 09:00 Hercules JO14-1 Geinoord JO14-1 155626 3 - 7
C 17-02-2018 14:00 Geinoord JO14-1 Houten JO14-1 Hadef, Houssin el 155647 0 - 5
C 10-02-2018 12:15 Soest SO JO14-1 Geinoord JO14-1 Hooft, Andre 155637 10 - 1
V 27-01-2018 11:00 Geinoord JO14-1 Abcoude JO14-1
V 22-01-2018 18:30 FC Utrecht JO13 / JO14 Geinoord JO14-1
V 20-01-2018 14:00 Desto JO15-1 Geinoord JO14-1
V 13-01-2018 14:00 Geinoord JO14-1 Amstelveen/Heemraad JO14-1
C 16-12-2017 14:00 VVZ '49 JO14-1 Geinoord JO14-1 Blom, A.H. (Ad) 121342 3 - 4
C 02-12-2017 10:30 Geinoord JO14-1 Woerden JO14-1 Mulder, J. (Jan) 117391 8 - 5
C 25-11-2017 12:45 VVIJ JO14-1 Geinoord JO14-1 Vroenhoven, Theo van 116291 0 - 5
C 18-11-2017 09:00 Geinoord JO14-1 Vreeswijk JO14-1 Legler, Kevin 138516 0 - 1
C 11-11-2017 10:00 Almere FC JO14-1 Geinoord JO14-1 Hameren, Bobbi van 110108 2 - 5
C 04-11-2017 12:45 SDC Putten JO14-1 Geinoord JO14-1 Boer, P.A. (Peter) de 106193 2 - 1
B 31-10-2017 vervallen Delta Sports '95 FC JO14-1 Geinoord JO14-1 Steenvelt, B. (Brian) van 27157 -
C 28-10-2017 11:15 Geinoord JO14-1 Sparta Nijkerk JO14-1 Knoop, M. (Mike) 135550 5 - 1
C 14-10-2017 10:00 PVC JO14-1 Geinoord JO14-1 Rispens, Ivor 98307 0 - 9
C 07-10-2017 10:30 Geinoord JO14-1 Zeewolde JO14-1 Knoop, M. (Mike) 94949 4 - 3
C 30-09-2017 11:15 Delta Sports JO14-1 Geinoord JO14-1 Hoof, M.P.H. (Michiel) van 93265 3 - 2
C 23-09-2017 10:30 Geinoord JO14-1 Vriendenschaar JO14-1 Legler, K. (Kevin) 88768 5 - 1
B 09-09-2017 12:00 Abcoude JO14-1 Geinoord JO14-1 27163 3 - 2
B 02-09-2017 10:30 Geinoord JO14-1 Victoria JO14-1 27171 0 - 5
V 26-08-2017 10:00 Geinoord JO14-1 Bunnik JO15-1 0-3
V 14-06-2017 18:45 Geinoord JO14-1 Spakenburg JO14-1 nieuwe selectie
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2018 13:00 AS'80 JO14-1 Soest SO JO14-1 155598 0-0
C 26-05-2018 12:45 RODA '23 Rksv JO14-1 Hooglanderveen JO14-1 155594 0-0
C 26-05-2018 11:00 Houten JO14-1 Meern De JO14-1 155607 0-0
C 26-05-2018 08:30 JSV Nieuwegein JO14-1 Hercules JO14-1 155609 0-0
C 26-05-2018 09:30 Unicum JO14-1 AFC Quick 1890 JO14-1 155590 0-0
C 24-05-2018 19:00 AFC Quick 1890 JO14-1 AS'80 JO14-1 155618 0-0
C 24-05-2018 19:00 Waterwijk asc JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 155633 0-0
C 22-05-2018 19:30 JSV Nieuwegein JO14-1 Meern De JO14-1 155611 0-0
C 19-05-2018 10:45 Hooglanderveen JO14-1 Waterwijk asc JO14-1 155641 0-0
C 19-05-2018 10:45 Geinoord Nieuwegein JO14-1 JSV Nieuwegein JO14-1 155646 0-0
C 19-05-2018 09:55 Meern De JO14-1 RODA '23 Rksv JO14-1 155624 0-0
C 19-05-2018 08:30 Hercules JO14-1 Houten JO14-1 155625 0-0
C 14-05-2018 19:30 Hooglanderveen JO14-1 AFC Quick 1890 JO14-1 155644 0-0
C 12-05-2018 10:30 JSV Nieuwegein JO14-1 Hooglanderveen JO14-1 155610 0-0
C 12-05-2018 11:05 Meern De JO14-1 Hercules JO14-1 155621 0-0
C 12-05-2018 12:45 AFC Quick 1890 JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 155616 0-0
C 12-05-2018 13:00 RODA '23 Rksv JO14-1 Houten JO14-1 155592 0-0
C 12-05-2018 15:00 Waterwijk asc JO14-1 Soest SO JO14-1 155631 0-0
C 21-04-2018 09:00 Hercules JO14-1 AS'80 JO14-1 155628 7-6
C 21-04-2018 10:30 Unicum JO14-1 JSV Nieuwegein JO14-1 155585 3-0
C 21-04-2018 12:30 Geinoord Nieuwegein JO14-1 Meern De JO14-1 155648 1-0
C 21-04-2018 12:00 Houten JO14-1 Waterwijk asc JO14-1 155605 1-4
C 21-04-2018 10:45 Soest SO JO14-1 RODA '23 Rksv JO14-1 155639 1-5
C 17-04-2018 19:00 Geinoord Nieuwegein JO14-1 Unicum JO14-1 155650 4-3
C 14-04-2018 08:30 JSV Nieuwegein JO14-1 AS'80 JO14-1 155613 3-2
C 14-04-2018 09:30 Unicum JO14-1 Houten JO14-1 155586 4-5
C 14-04-2018 11:05 Meern De JO14-1 Soest SO JO14-1 155619 1-0
C 14-04-2018 12:45 RODA '23 Rksv JO14-1 AFC Quick 1890 JO14-1 155595 4-3
C 14-04-2018 11:30 Hooglanderveen JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 155643 10-0
C 14-04-2018 15:00 Waterwijk asc JO14-1 Hercules JO14-1 155632 4-1
C 07-04-2018 14:30 AS'80 JO14-1 Waterwijk asc JO14-1 155599 0-3
C 07-04-2018 12:25 AFC Quick 1890 JO14-1 Meern De JO14-1 155617 1-4
C 07-04-2018 11:30 Houten JO14-1 JSV Nieuwegein JO14-1 155603 1-3
C 07-04-2018 10:45 Soest SO JO14-1 Hooglanderveen JO14-1 155638 4-1
C 07-04-2018 09:55 Hercules JO14-1 RODA '23 Rksv JO14-1 155629 2-0
C 03-04-2018 19:00 Unicum JO14-1 Hercules JO14-1 155588 3-1
C 31-03-2018 12:00 Soest SO JO14-1 Unicum JO14-1 155640 2-1
C 24-03-2018 10:30 JSV Nieuwegein JO14-1 Soest SO JO14-1 155608 5-4
C 24-03-2018 10:45 Meern De JO14-1 Hooglanderveen JO14-1 155622 1-3
C 24-03-2018 12:15 AS'80 JO14-1 Houten JO14-1 155597 1-2
C 24-03-2018 12:45 RODA '23 Rksv JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 155593 4-0
C 24-03-2018 15:00 Waterwijk asc JO14-1 AFC Quick 1890 JO14-1 155634 4-1
C 17-03-2018 09:35 Meern De JO14-1 Waterwijk asc JO14-1 155620 1-0
C 17-03-2018 13:15 Hooglanderveen JO14-1 Unicum JO14-1 155645 5-1
C 17-03-2018 14:15 Geinoord Nieuwegein JO14-1 AS'80 JO14-1 155649 3-4
C 17-03-2018 12:30 RODA '23 Rksv JO14-1 JSV Nieuwegein JO14-1 155591 3-3
C 17-03-2018 11:15 AFC Quick 1890 JO14-1 Houten JO14-1 155614 3-1
C 17-03-2018 13:30 Soest SO JO14-1 Hercules JO14-1 155636 2-1
C 10-03-2018 09:00 Hercules JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 155626 3-7
C 10-03-2018 10:00 JSV Nieuwegein JO14-1 AFC Quick 1890 JO14-1 155612 2-0
C 10-03-2018 12:00 Unicum JO14-1 Meern De JO14-1 155589 1-2
C 10-03-2018 12:30 Houten JO14-1 Soest SO JO14-1 155604 2-0
C 10-03-2018 15:00 Waterwijk asc JO14-1 RODA '23 Rksv JO14-1 155635 4-2
C 10-03-2018 13:15 AS'80 JO14-1 Hooglanderveen JO14-1 155600 0-5
C 17-02-2018 10:45 Hooglanderveen JO14-1 Hercules JO14-1 155642 5-2
C 17-02-2018 11:10 AFC Quick 1890 JO14-1 Soest SO JO14-1 155615 2-2
C 17-02-2018 12:45 RODA '23 Rksv JO14-1 Unicum JO14-1 155596 1-3
C 17-02-2018 10:45 Meern De JO14-1 AS'80 JO14-1 155623 3-0
C 17-02-2018 15:00 Waterwijk asc JO14-1 JSV Nieuwegein JO14-1 155630 3-1
C 17-02-2018 14:00 Geinoord Nieuwegein JO14-1 Houten JO14-1 155647 0-5
C 10-02-2018 12:15 Soest SO JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 155637 10-1
C 10-02-2018 13:30 Houten JO14-1 Hooglanderveen JO14-1 155606 0-4
C 10-02-2018 12:00 AS'80 JO14-1 RODA '23 Rksv JO14-1 155601 1-4
C 10-02-2018 10:05 Hercules JO14-1 AFC Quick 1890 JO14-1 155627 1-2
C 10-02-2018 11:00 Unicum JO14-1 Waterwijk asc JO14-1 155587 0-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-02-2018 11:00 Vreeswijk JO14-1 Delta Sports '95 FC JO14-1 138509 0-6
C 03-02-2018 10:00 SDC Putten JO14-1 PVC JO14-1 123027 0-0
C 03-02-2018 10:30 Zeewolde JO14-1 VVIJ JO14-1 123563 1-2
C 03-02-2018 10:00 Almere FC JO14-1 VVZ '49 JO14-1 119639 2-2
C 16-12-2017 14:00 VVZ '49 JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 121342 3-4
C 16-12-2017 12:50 VVIJ JO14-1 Sparta Nijkerk JO14-1 135548 5-2
C 09-12-2017 12:30 Woerden JO14-1 Almere FC JO14-1 122441 1-2
C 09-12-2017 09:45 Vreeswijk JO14-1 Vriendenschaar JO14-1 138519 0-0
C 09-12-2017 10:30 Sparta Nijkerk JO14-1 Delta Sports '95 FC JO14-1 135555 0-0
C 02-12-2017 13:00 PVC JO14-1 Zeewolde JO14-1 118512 2-4
C 02-12-2017 10:30 Vriendenschaar JO14-1 Sparta Nijkerk JO14-1 135554 3-0
C 02-12-2017 10:30 Delta Sports '95 FC JO14-1 SDC Putten JO14-1 120202 5-3
C 02-12-2017 12:25 VVIJ JO14-1 Vreeswijk JO14-1 138518 2-1
C 02-12-2017 10:30 Geinoord Nieuwegein JO14-1 Woerden JO14-1 117391 8-5
C 25-11-2017 09:45 VVZ '49 JO14-1 Vriendenschaar JO14-1 114612 2-7
C 25-11-2017 09:45 Vreeswijk JO14-1 Almere FC JO14-1 138517 3-2
C 25-11-2017 12:45 VVIJ JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 116291 0-5
C 25-11-2017 12:30 Woerden JO14-1 Delta Sports '95 FC JO14-1 115719 0-3
C 25-11-2017 12:15 SDC Putten JO14-1 Zeewolde JO14-1 116853 2-2
C 25-11-2017 12:30 Sparta Nijkerk JO14-1 PVC JO14-1 135553 5-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 31-10-2017 19:00 Delta Sports '95 FC JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 27157 0-0
B 16-09-2017 11:00 Victoria JO14-1 Abcoude JO14-1 27084 6-0
b 09-09-2017 11:00 Victoria JO14-1 Delta Sports JO14-1 27115 7-1
b 09-09-2017 12:00 Abcoude JO14-1 Geinoord N'gein JO14-1 27163 3-2
B 02-09-2017 10:30 Geinoord N'gein JO14-1 Victoria JO14-1 27171 0-5
B 02-09-2017 11:15 Delta Sports JO14-1 Abcoude JO14-1 27132 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waterwijk asc JO14-1 11 9 1 1 28 36 12 24 0
2 JSV Nieuwegein JO14-1 11 8 1 2 25 31 24 7 0
3 Hooglanderveen JO14-1 11 7 1 3 22 43 20 23 0
4 RODA '23 Rksv JO14-1 10 6 1 3 19 31 20 11 0
5 Meern De JO14-1 10 6 1 3 19 18 11 7 0
6 Soest SO JO14-1 11 4 2 5 14 28 26 2 0
7 Houten JO14-1 11 4 1 6 13 22 29 -7 0
8 Unicum JO14-1 10 4 0 6 12 20 24 -4 0
9 Geinoord Nieuwegein JO14-1 11 4 0 7 12 19 43 -24 0
10 AFC Quick 1890 JO14-1 11 3 1 7 10 19 26 -7 0
11 Hercules JO14-1 11 2 2 7 8 22 35 -13 0
12 AS'80 JO14-1 10 1 1 8 4 17 36 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Geinoord Nieuwegein JO14-1 11 8 0 3 24 48 21 27 0
2 SDC Putten JO14-1 9 7 1 1 22 30 13 17 0
3 VVIJ JO14-1 10 7 0 3 21 26 23 3 0
4 Delta Sports '95 FC JO14-1 9 6 1 2 19 31 14 17 0
5 Sparta Nijkerk JO14-1 10 5 0 5 15 35 29 6 0
6 Vreeswijk JO14-1 8 4 1 3 13 15 20 -5 0
7 Vriendenschaar JO14-1 9 4 1 4 13 25 23 2 0
8 Zeewolde JO14-1 10 3 2 5 11 24 23 1 0
9 Almere FC JO14-1 10 3 2 5 11 18 27 -9 0
10 Woerden JO14-1 10 2 1 7 7 25 39 -14 0
11 VVZ '49 JO14-1 10 1 2 7 5 22 47 -25 0
12 PVC JO14-1 8 1 1 6 4 20 40 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria JO14-1 3 3 0 0 9 18 1 17 0
2 Delta Sports '95 FC JO14-1 2 1 0 1 3 6 8 -2 0
3 Abcoude fc JO14-1 3 1 0 2 3 4 13 -9 0
4 Geinoord Nieuwegein JO14-1 2 0 0 2 0 2 8 -6 0

Training

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Communicatie@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven