0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - Geinoord 2

Teamleden

Spelers
Tim van den Berg        
Jimmy de Bie        
Jesse Elmensdorp        
Anthony Fogu        
Thaddeus Kinder        
Rodney Klijn        
Ferry v.d. Laar        
Dennis Leeman        
Yanko Leta        
Remco van Liere        
Ryan Macleod        
Kevin van der Mark        
Renzo Ranselaar        
Sir Benson Samuka        
Enrico Stelte        
Romian Stravers-Klok        
Bradley Wright        
Traves Wright        
 
Overige teamleden
Edgar Hougee Team Manager
Roy Koppes Team Manager
Georges de Soomer Ass. scheids.
Edgar Hougee Assistent-trainer
Roy Koppes Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 17-11-2018 11:45 Merino's de 2 Geinoord 2 D. (Dick) Marinus 22530 Sportpark De Groene Velden
C 24-11-2018 11:30 Geinoord 2 IJFC 2 23973 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 01-12-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Geinoord 2 23571 Sportpark "Galecop" - JSV Nieuw
C 08-12-2018 11:30 Geinoord 2 Elinkwijk 2 23972 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 15-12-2018 11:00 Bilt De FC 2 Geinoord 2 22981 Sportpark Weltevreden
C 19-01-2019 11:30 Geinoord 2 Loosdrecht 2 23135 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 26-01-2019 14:30 Eemdijk 2 Geinoord 2 23017 Sportpark De Vinken
C 02-02-2019 11:30 Geinoord 2 Merino's de 2 22080 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 09-02-2019 11:30 DHSC 2 Geinoord 2 23184 Sportpark Thorbecke
C 16-02-2019 11:30 Geinoord 2 CDW 2 23782 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 09-03-2019 12:30 Woudenberg 2 Geinoord 2 23025 Sportpark De Grift
C 16-03-2019 11:45 Geinoord 2 Delta Sports '95 FC 2 22097 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 23-03-2019 12:00 Loosdrecht 2 Geinoord 2 22286 Sportpark Hallinckveld
C 06-04-2019 11:45 Geinoord 2 Bilt De FC 2 23891 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 13-04-2019 12:00 Elinkwijk 2 Geinoord 2 23285 Sportpark Elinkwijk
C 20-04-2019 11:45 Geinoord 2 JSV Nieuwegein 2 22922 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 11-05-2019 11:45 IJFC 2 Geinoord 2 23395 Sportpark Groenvliet
C 18-05-2019 12:00 Valleivogels 2 Geinoord 2 22270 Sportpark De Bree-W
C 25-05-2019 11:45 Geinoord 2 Odysseus '91 2 23601 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2018 11:00 Bilt De FC 2 Elinkwijk 2
C 17-11-2018 14:30 CDW 2 JSV Nieuwegein 2
C 17-11-2018 11:00 Eemdijk 2 IJFC 2
C 17-11-2018 12:30 Woudenberg 2 Valleivogels 2
C 17-11-2018 12:00 Loosdrecht 2 Delta Sports '95 FC 2
C 17-11-2018 11:45 Merino's de 2 Geinoord Nieuwegein 2
C 17-11-2018 11:30 DHSC 2 Odysseus '91 2
C 24-11-2018 12:30 Woudenberg 2 Bilt De FC 2
C 24-11-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 CDW 2
C 24-11-2018 12:30 Odysseus '91 2 JSV Nieuwegein 2
C 24-11-2018 12:00 Valleivogels 2 Elinkwijk 2
C 24-11-2018 11:45 Merino's de 2 Eemdijk 2
C 24-11-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 IJFC 2
C 24-11-2018 11:30 DHSC 2 Loosdrecht 2
C 01-12-2018 11:00 Eemdijk 2 Woudenberg 2
C 01-12-2018 14:30 CDW 2 DHSC 2
C 01-12-2018 12:00 IJFC 2 Odysseus '91 2
C 01-12-2018 12:00 Loosdrecht 2 Merino's de 2
C 01-12-2018 12:00 Elinkwijk 2 Delta Sports '95 FC 2
C 01-12-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Geinoord Nieuwegein 2
C 01-12-2018 11:00 Bilt De FC 2 Valleivogels 2
C 08-12-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Bilt De FC 2
C 08-12-2018 12:30 Odysseus '91 2 CDW 2
C 08-12-2018 11:45 IJFC 2 JSV Nieuwegein 2
C 08-12-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Elinkwijk 2
C 08-12-2018 11:30 DHSC 2 Eemdijk 2
C 08-12-2018 10:30 Valleivogels 2 Loosdrecht 2
C 08-12-2018 12:30 Woudenberg 2 Merino's de 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 03-11-2018 11:30 Geinoord 2 Eemdijk 2 Z. (Zakaria) elOmri 22465 3 - 2
C 27-10-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Geinoord 2 Afgeschermd 23817 2 - 2
C 20-10-2018 11:30 Geinoord 2 Woudenberg 2 S. (Samir) Bazzahi 22588 2 - 4
C 13-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Geinoord 2 J. (Jan) van derHout 22972 5 - 1
C 06-10-2018 11:30 Geinoord 2 Valleivogels 2 E.J. (Erick) van deWouw 22476 2 - 0
C 29-09-2018 14:00 CDW 2 Geinoord 2 F. (Faruk) Akdeniz 24028 4 - 1
C 22-09-2018 11:30 Geinoord 2 DHSC 2 Afgeschermd 22671 1 - 2
B 15-09-2018 11:30 Geinoord 2 IJFC 3 F. (Fouad) Sidali 12391 2 - 5
B 08-09-2018 11:45 FC Aalsmeer 2 Geinoord 2 R. (Remy) Miedema 12389 1 - 2
B 01-09-2018 11:30 Geinoord 2 Zandvoort s.v. 2 Afgeschermd 12392 5 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2018 10:30 DHSC 2 Valleivogels 2 145980 2-1
C 10-11-2018 12:30 Woudenberg 2 Elinkwijk 2 145237 0-0
C 03-11-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Eemdijk 2 22465 3-2
C 03-11-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Bilt De FC 2 23541 0-4
C 03-11-2018 11:45 IJFC 2 Loosdrecht 2 22793 1-4
C 03-11-2018 12:00 Valleivogels 2 Merino's de 2 22533 0-4
C 03-11-2018 12:00 Elinkwijk 2 CDW 2 23088 3-1
C 03-11-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 DHSC 2 22843 5-3
C 03-11-2018 12:30 Odysseus '91 2 Woudenberg 2 23498 3-1
C 27-10-2018 11:30 DHSC 2 Valleivogels 2 23767 0-0
C 27-10-2018 11:45 Merino's de 2 Odysseus '91 2 23463 2-1
C 27-10-2018 12:00 Loosdrecht 2 Elinkwijk 2 23330 4-2
C 27-10-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Geinoord Nieuwegein 2 23817 2-2
C 27-10-2018 13:00 Woudenberg 2 JSV Nieuwegein 2 22784 2-1
C 27-10-2018 11:00 Eemdijk 2 Bilt De FC 2 22927 1-3
C 27-10-2018 14:30 CDW 2 IJFC 2 23572 2-2
C 20-10-2018 11:00 Bilt De FC 2 CDW 2 22520 1-1
C 20-10-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Loosdrecht 2 22377 4-3
C 20-10-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Woudenberg 2 22588 2-4
C 20-10-2018 12:00 IJFC 2 Merino's de 2 22805 1-2
C 20-10-2018 12:00 Elinkwijk 2 DHSC 2 22245 12-1
C 20-10-2018 12:00 Valleivogels 2 Eemdijk 2 23733 3-3
C 20-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Delta Sports '95 FC 2 23467 2-3
C 13-10-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 JSV Nieuwegein 2 22941 4-4
C 13-10-2018 12:30 Woudenberg 2 Elinkwijk 2 23443 0-0
C 13-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Geinoord Nieuwegein 2 22972 5-1
C 13-10-2018 12:00 Valleivogels 2 IJFC 2 23535 4-1
C 13-10-2018 11:45 Merino's de 2 CDW 2 23676 5-0
C 13-10-2018 11:30 DHSC 2 Bilt De FC 2 23931 2-3
C 13-10-2018 11:00 Eemdijk 2 Loosdrecht 2 23747 3-2
C 06-10-2018 11:00 Bilt De FC 2 Merino's de 2 22644 0-1
C 06-10-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 DHSC 2 22328 2-2
C 06-10-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Valleivogels 2 22476 2-0
C 06-10-2018 11:45 IJFC 2 Delta Sports '95 FC 2 22684 0-0
C 06-10-2018 12:00 Elinkwijk 2 Odysseus '91 2 22602 2-2
C 06-10-2018 12:00 Loosdrecht 2 Woudenberg 2 23774 2-1
C 06-10-2018 14:30 CDW 2 Eemdijk 2 24006 2-3
C 29-09-2018 11:30 Bilt De FC 2 Loosdrecht 2 24033 2-0
C 29-09-2018 11:30 DHSC 2 IJFC 2 23623 3-0
C 29-09-2018 11:45 Merino's de 2 Elinkwijk 2 23806 5-2
C 29-09-2018 12:00 Valleivogels 2 Odysseus '91 2 22038 1-4
C 29-09-2018 12:30 Woudenberg 2 Delta Sports '95 FC 2 22315 0-0
C 29-09-2018 14:00 CDW 2 Geinoord Nieuwegein 2 24028 4-1
C 29-09-2018 11:30 Eemdijk 2 JSV Nieuwegein 2 22132 6-2
C 22-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 DHSC 2 22671 1-2
C 22-09-2018 12:15 IJFC 2 Woudenberg 2 24062 3-1
C 22-09-2018 12:10 Elinkwijk 2 Eemdijk 2 22730 1-3
C 22-09-2018 12:00 Loosdrecht 2 CDW 2 23622 1-1
C 22-09-2018 12:30 Odysseus '91 2 Bilt De FC 2 22232 0-2
C 22-09-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Valleivogels 2 22126 1-0
C 22-09-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Merino's de 2 22329 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 10-11-2018 14:30 Eemdijk 2 Spakenburg 2 140792 1-4
B 06-11-2018 20:00 Ajax AFC 3 Swift 2 140802 1-3
B 30-10-2018 19:30 WV-HEDW 3 Ajax AFC 2 140805 4-4
B 30-10-2018 20:00 Wasmeer 2 CSW 3 140813 2-4
B 30-10-2018 19:30 Bunnik '73 2 CDW 2 140796 2-3
B 30-10-2018 19:30 Laren 99 sv 2 CSW 2 140817 9-8
B 24-10-2018 19:30 Waterwijk asc 2 Buitenveldert sc. 2 140804 3-2
B 23-10-2018 19:30 VRC 2 GVVV 2 140788 0-1
B 23-10-2018 19:30 Vriendenschaar 2 IJFC 3 140799 3-3
B 23-10-2018 19:30 VVA Achterberg 2 DOVO 2 140816 0-1
B 23-10-2018 19:30 DHSC 3 Woudenberg 2 140797 1-2
B 23-10-2018 20:00 Renswoude 2 Roda '46 2 140798 2-0
B 23-10-2018 19:30 Argon 5 Huizen 2 140794 0-0
B 23-10-2018 19:30 Valleivogels 3 Bilt De FC 2 140803 2-5
B 23-10-2018 19:30 Victoria 2 IJsselmeervogels 2 140814 1-4
B 23-10-2018 19:30 Almere FC 2 Swift 3 140812 0-1
B 23-10-2018 19:30 ODIN 59 4 ZOB 3 140809 1-0
B 23-10-2018 20:00 HCSC 2 Castricum FC 2 140808 2-3
B 23-10-2018 19:30 FC Zaandam 2 ZOB 2 140818 0-0
B 23-10-2018 19:30 Benschop 2 Odysseus '91 2 140791 0-2
B 22-10-2018 20:30 Ankaraspor FC 2 DVVA csv. 2 140811 1-4
B 22-10-2018 20:00 WV-HEDW 9 AMVJ 2 140807 0-1
B 20-10-2018 11:55 Meer De sv. 2 DVVA csv. 3 140810 0-2
B 20-10-2018 12:00 Maarssen 2 Jonathan 2 140789 1-1
B 20-10-2018 12:00 Stormvogels ijvv 2 Overbos sv. 2 140815 8-2
B 20-10-2018 15:00 WV-HEDW 4 AFC 2 140806 6-5
B 20-10-2018 14:45 AFC 4 Amstelveen/Heemraad 2 140800 1-2
B 20-10-2018 14:30 Argon 6 Altius 2 140795 5-1
B 20-10-2018 12:30 AFC 6 WV-HEDW 5 140801 5-2
B 18-10-2018 20:30 Odysseus '91 3 OSM '75 2 140793 0-2
B 15-10-2018 20:00 Meern De 2 Elinkwijk 2 140790 5-2
B 15-09-2018 12:00 FC Aalsmeer 2 Zandvoort s.v. 2 12390 1-0
B 15-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 IJFC 3 12391 2-5
B 08-09-2018 11:30 Zandvoort s.v. 2 IJFC 3 12387 2-5
B 08-09-2018 11:45 FC Aalsmeer 2 Geinoord Nieuwegein 2 12389 1-2
B 01-09-2018 11:45 IJFC 3 FC Aalsmeer 2 12388 2-1
B 01-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Zandvoort s.v. 2 12392 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Merino's de 2 7 6 1 0 19 20 5 15 0
2 Bilt De FC 2 7 5 1 1 16 15 5 10 0
3 Eemdijk 2 7 4 1 2 13 21 16 5 0
4 Delta Sports '95 FC 2 7 3 4 0 13 15 11 4 0
5 Odysseus '91 2 7 3 1 3 10 17 12 5 0
6 Loosdrecht 2 7 3 1 3 10 16 14 2 0
7 Elinkwijk 2 7 2 2 3 8 22 16 6 0
8 Woudenberg 2 7 2 2 3 8 9 11 -2 0
9 Geinoord Nieuwegein 2 7 2 1 4 7 12 19 -7 0
10 DHSC 2 7 3 1 3 7 15 24 -9 3
11 CDW 2 7 1 3 3 6 11 16 -5 0
12 JSV Nieuwegein 2 7 1 3 3 6 14 22 -8 0
13 IJFC 2 7 1 2 4 5 8 16 -8 0
14 Valleivogels 2 7 1 1 5 4 9 17 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Stormvogels ijvv 2 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 Argon 6 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 AFC 6 1 1 0 0 3 5 2 3 0
4 Bilt De FC 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 Meern De 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 DVVA csv. 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
7 IJsselmeervogels 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
8 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 CSW 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
10 Swift 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
11 DVVA csv. 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
12 Odysseus '91 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
13 OSM '75 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
14 Renswoude 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
15 Laren 99 sv 2 1 1 0 0 3 9 8 1 0
16 WV-HEDW 4 1 1 0 0 3 6 5 1 0
17 Castricum FC 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 CDW 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
19 Waterwijk asc 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
20 Amstelveen/Heemraad 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
21 Woudenberg 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
22 AMVJ 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
23 DOVO 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
24 GVVV 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
25 ODIN 59 4 1 1 0 0 3 1 0 1 0
26 Swift 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
27 Ajax AFC 2 1 1 0 0 3 4 4 0 0
28 Vriendenschaar 2 1 1 0 0 3 3 3 0 0
29 Jonathan 2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
30 Argon 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Geinoord Nieuwegein 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Huizen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 FC Zaandam 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 ZOB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 WV-HEDW 3 1 0 0 1 0 4 4 0 0
36 IJFC 3 1 0 0 1 0 3 3 0 0
37 Maarssen 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
38 CSW 2 1 0 0 1 0 8 9 -1 0
39 AFC 2 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
40 Buitenveldert sc. 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
41 Bunnik '73 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
42 HCSC 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
43 AFC 4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
44 DHSC 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
45 Almere FC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
46 VRC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
47 VVA Achterberg 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
48 WV-HEDW 9 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
49 ZOB 3 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
50 Wasmeer 2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
51 Ajax AFC 3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
52 Benschop 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
53 Meer De sv. 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
54 Odysseus '91 3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
55 Roda '46 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
56 Elinkwijk 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
57 Valleivogels 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
58 WV-HEDW 5 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
59 Ankaraspor FC 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
60 Eemdijk 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
61 Victoria 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
62 Altius 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
63 Overbos sv. 2 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Training

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Communicatie@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven