0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - Geinoord 2

Teamleden

Spelers
Soulaiman Akani        
Tim van den Berg        
Jimmy de Bie        
Jesse Elmensdorp        
Anthony Fogu        
Joey Hirdes        
Thaddeus Kinder        
Rodney Klijn        
Ferry v.d. Laar        
Dennis Leeman        
Jessy Leemkuil        
Remco van Liere        
Niels Maat        
Kevin van der Mark        
Renzo Ranselaar        
Sir Benson Samuka        
Enrico Stelte        
Romian Stravers-Klok        
Bradley Wright        
Traves Wright        
 
Overige teamleden
Edgar Hougee Team Manager
Dennis Kuijer Team Manager
Georges de Soomer Ass. scheids.
Edgar Hougee Assistent-trainer
Dennis Kuijer Assistent-trainer
Roy Koppes Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
V 24-08-2019 14:00 Geinoord 2 Odysseus 2 4
V 27-08-2019 20:00 Geinoord 2 Zwaluwen/Utrecht 2 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 11:30 Geinoord 2 Odysseus '91 2 J. (Jan) van der Hout 23601 3 - 0
C 18-05-2019 12:00 Valleivogels 2 Geinoord 2 C. (Rinus) Grupstra 22270 5 - 1
C 11-05-2019 11:45 IJFC 2 Geinoord 2 C.H (Kees) van Kleij 23395 2 - 1
C 20-04-2019 11:30 Geinoord 2 JSV Nieuwegein 2 Afgeschermd 22922 0 - 3
C 13-04-2019 12:05 Elinkwijk 2 Geinoord 2 W.R.H.A. (Wim) Poelstra 23285 3 - 0
C 06-04-2019 11:30 Geinoord 2 Bilt De FC 2 J.W. (Jan Willem) van Gameren 23891 0 - 5
C 23-03-2019 12:00 Loosdrecht 2 Geinoord 2 A.S. (Ad) Menig 22286 6 - 6
C 16-03-2019 11:30 Geinoord 2 Delta Sports '95 FC 2 J. (Jim) Kondratiuk 22097 1 - 3
C 09-03-2019 12:30 Woudenberg 2 Geinoord 2 R. (Rick) Paszotta 23025 4 - 2
C 02-03-2019 14:30 Eemdijk 2 Geinoord 2 G.H. (George) Meier 23017 4 - 3
C 16-02-2019 11:30 Geinoord 2 CDW 2 S. (Samir) Bazzahi 23782 1 - 1
C 09-02-2019 11:00 DHSC 2 Geinoord 2 R.G. (Roald) Karamat Ali 23184 3 - 0
C 02-02-2019 11:30 Geinoord 2 Merino's de 2 D.D.G.J. (Daim) Boscart 22080 2 - 1
C 19-01-2019 11:30 Geinoord 2 Loosdrecht 2 F. (Faruk) Akdeniz 23135 3 - 4
C 15-12-2018 11:00 Bilt De FC 2 Geinoord 2 A.S. (Ad) Menig 22981 6 - 0
C 08-12-2018 11:30 Geinoord 2 Elinkwijk 2 E. (Elmer) Stouten 23972 0 - 0
C 01-12-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Geinoord 2 M. (Maarten Joël) terVelde 23571 2 - 1
C 24-11-2018 11:30 Geinoord 2 IJFC 2 G.A. (Gerard) Verbree 23973 2 - 0
C 17-11-2018 11:45 Merino\'s de 2 Geinoord 2 D. (Dick) Marinus 22530 1 - 1
C 03-11-2018 11:30 Geinoord 2 Eemdijk 2 Z. (Zakaria) elOmri 22465 3 - 2
C 27-10-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Geinoord 2 Afgeschermd 23817 2 - 2
C 20-10-2018 11:30 Geinoord 2 Woudenberg 2 S. (Samir) Bazzahi 22588 2 - 4
C 13-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Geinoord 2 J. (Jan) van derHout 22972 5 - 1
C 06-10-2018 11:30 Geinoord 2 Valleivogels 2 E.J. (Erick) van deWouw 22476 2 - 0
C 29-09-2018 14:00 CDW 2 Geinoord 2 F. (Faruk) Akdeniz 24028 4 - 1
C 22-09-2018 11:30 Geinoord 2 DHSC 2 Afgeschermd 22671 1 - 2
B 15-09-2018 11:30 Geinoord 2 IJFC 3 F. (Fouad) Sidali 12391 2 - 5
B 08-09-2018 11:45 FC Aalsmeer 2 Geinoord 2 R. (Remy) Miedema 12389 1 - 2
B 01-09-2018 11:30 Geinoord 2 Zandvoort s.v. 2 Afgeschermd 12392 5 - 4
V 24-08-2018 14:00 Geinoord 2 Odysseus 2 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 Delta Sports '95 FC 2 22482 4-1
C 25-05-2019 12:15 IJFC 2 Valleivogels 2 23355 2-0
C 25-05-2019 12:00 Elinkwijk 2 Woudenberg 2 22391 3-0
C 25-05-2019 12:00 Loosdrecht 2 Eemdijk 2 23011 6-1
C 25-05-2019 11:30 Bilt De FC 2 DHSC 2 23978 3-1
C 25-05-2019 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Odysseus '91 2 23601 3-0
C 25-05-2019 12:15 CDW 2 Merino's de 2 23720 1-1
C 18-05-2019 11:30 DHSC 2 JSV Nieuwegein 2 22057 2-6
C 18-05-2019 11:00 Eemdijk 2 CDW 2 22985 0-7
C 18-05-2019 12:00 Delta Sports '95 FC 2 IJFC 2 23024 3-1
C 18-05-2019 11:45 Merino's de 2 Bilt De FC 2 22362 1-6
C 18-05-2019 12:00 Valleivogels 2 Geinoord Nieuwegein 2 22270 5-1
C 18-05-2019 12:30 Woudenberg 2 Loosdrecht 2 23628 3-2
C 18-05-2019 12:15 Odysseus '91 2 Elinkwijk 2 24085 6-1
C 11-05-2019 11:00 Bilt De FC 2 Woudenberg 2 23318 5-0
C 11-05-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 Odysseus '91 2 22542 0-3
C 11-05-2019 12:00 Loosdrecht 2 DHSC 2 23553 3-0
C 11-05-2019 11:45 IJFC 2 Geinoord Nieuwegein 2 23395 2-1
C 11-05-2019 12:20 CDW 2 Delta Sports '95 FC 2 22214 2-0
C 11-05-2019 12:30 Eemdijk 2 Merino's de 2 23955 1-3
C 11-05-2019 12:00 Elinkwijk 2 Valleivogels 2 23495 6-1
C 20-04-2019 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 JSV Nieuwegein 2 22922 0-3
C 20-04-2019 11:00 DHSC 2 CDW 2 22370 1-2
C 20-04-2019 11:45 Merino's de 2 Loosdrecht 2 22348 4-1
C 20-04-2019 12:00 Valleivogels 2 Bilt De FC 2 22911 0-2
C 20-04-2019 12:30 Odysseus '91 2 IJFC 2 23703 1-0
C 20-04-2019 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Elinkwijk 2 22422 6-2
C 20-04-2019 12:30 Woudenberg 2 Eemdijk 2 23320 4-0
C 13-04-2019 11:00 Bilt De FC 2 Delta Sports '95 FC 2 22900 4-0
C 13-04-2019 11:00 Eemdijk 2 DHSC 2 23045 2-1
C 13-04-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 IJFC 2 22093 1-5
C 13-04-2019 11:45 Merino's de 2 Woudenberg 2 23845 5-1
C 13-04-2019 12:00 Loosdrecht 2 Valleivogels 2 24112 4-3
C 13-04-2019 12:05 Elinkwijk 2 Geinoord Nieuwegein 2 23285 3-0
C 13-04-2019 14:00 CDW 2 Odysseus '91 2 23306 2-3
C 06-04-2019 11:30 DHSC 2 Merino's de 2 22307 1-4
C 06-04-2019 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Bilt De FC 2 23891 0-5
C 06-04-2019 12:00 Valleivogels 2 JSV Nieuwegein 2 22446 2-1
C 06-04-2019 12:00 IJFC 2 Elinkwijk 2 23183 2-1
C 06-04-2019 12:30 Woudenberg 2 CDW 2 22615 1-1
C 06-04-2019 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Eemdijk 2 22773 8-3
C 06-04-2019 12:30 Odysseus '91 2 Loosdrecht 2 22779 1-3
C 30-03-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 Elinkwijk 2 211925 6-1
C 23-03-2019 11:15 Bilt De FC 2 IJFC 2 23530 3-0
C 23-03-2019 11:00 Eemdijk 2 Odysseus '91 2 22219 1-0
C 23-03-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 Elinkwijk 2 22149 0-0
C 23-03-2019 11:45 Merino's de 2 Delta Sports '95 FC 2 22358 4-1
C 23-03-2019 12:00 Loosdrecht 2 Geinoord Nieuwegein 2 22286 6-6
C 23-03-2019 12:30 Woudenberg 2 DHSC 2 22212 3-3
C 23-03-2019 14:30 CDW 2 Valleivogels 2 24089 3-1
C 16-03-2019 10:00 Odysseus '91 2 Merino's de 2 22112 2-1
C 16-03-2019 11:00 Bilt De FC 2 Eemdijk 2 24115 3-2
C 16-03-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 Woudenberg 2 22846 1-2
C 16-03-2019 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Delta Sports '95 FC 2 22097 1-3
C 16-03-2019 11:45 IJFC 2 CDW 2 23583 1-1
C 16-03-2019 12:00 Valleivogels 2 DHSC 2 22857 2-1
C 16-03-2019 12:00 Elinkwijk 2 Loosdrecht 2 24048 3-2
C 09-03-2019 11:00 Eemdijk 2 Valleivogels 2 22693 5-1
C 09-03-2019 11:30 DHSC 2 Elinkwijk 2 23861 4-2
C 09-03-2019 11:45 Merino's de 2 IJFC 2 23727 1-1
C 09-03-2019 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Odysseus '91 2 22898 8-2
C 09-03-2019 12:30 Woudenberg 2 Geinoord Nieuwegein 2 23025 4-2
C 09-03-2019 13:15 Loosdrecht 2 JSV Nieuwegein 2 23801 4-0
C 09-03-2019 12:00 CDW 2 Bilt De FC 2 22207 0-1
C 02-03-2019 14:30 Eemdijk 2 Geinoord Nieuwegein 2 23017 4-3
C 02-03-2019 11:00 Bilt De FC 2 JSV Nieuwegein 2 22234 2-0
C 26-02-2019 20:00 Woudenberg 2 Odysseus '91 2 23979 2-0
C 23-02-2019 12:00 Loosdrecht 2 IJFC 2 22849 1-1
C 23-02-2019 11:45 Merino's de 2 Valleivogels 2 22175 1-0
C 23-02-2019 11:30 DHSC 2 Delta Sports '95 FC 2 22223 0-0
C 23-02-2019 12:30 Odysseus '91 2 Eemdijk 2 24084 8-1
C 23-02-2019 12:00 CDW 2 Elinkwijk 2 22544 2-2
C 16-02-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 Eemdijk 2 23618 2-2
C 16-02-2019 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 CDW 2 23782 1-1
C 16-02-2019 12:00 Elinkwijk 2 Merino's de 2 23251 0-2
C 16-02-2019 12:00 IJFC 2 DHSC 2 23363 0-3
C 16-02-2019 12:30 Odysseus '91 2 Valleivogels 2 22321 3-1
C 16-02-2019 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Woudenberg 2 22426 2-2
C 16-02-2019 12:00 Loosdrecht 2 Bilt De FC 2 24070 2-4
C 09-02-2019 14:30 Eemdijk 2 Elinkwijk 2 23621 0-2
C 09-02-2019 11:00 Bilt De FC 2 Odysseus '91 2 22404 1-1
C 09-02-2019 11:00 DHSC 2 Geinoord Nieuwegein 2 23184 3-0
C 09-02-2019 11:45 Merino's de 2 JSV Nieuwegein 2 22618 2-1
C 09-02-2019 12:00 Valleivogels 2 Delta Sports '95 FC 2 24113 2-0
C 09-02-2019 12:30 Woudenberg 2 IJFC 2 23496 1-2
C 09-02-2019 14:30 CDW 2 Loosdrecht 2 22561 1-1
C 02-02-2019 11:30 JSV Nieuwegein 2 CDW 2 22660 1-1
C 02-02-2019 12:00 IJFC 2 Eemdijk 2 23539 2-1
C 02-02-2019 12:00 Elinkwijk 2 Bilt De FC 2 22627 2-6
C 02-02-2019 12:00 Valleivogels 2 Woudenberg 2 23286 2-0
C 02-02-2019 12:30 Odysseus '91 2 DHSC 2 24049 0-0
C 02-02-2019 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Merino's de 2 22080 2-1
C 02-02-2019 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Loosdrecht 2 22650 2-3
C 19-01-2019 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Merino's de 2 23557 1-1
C 19-01-2019 11:00 DHSC 2 Woudenberg 2 23491 3-2
C 19-01-2019 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Loosdrecht 2 23135 3-4
C 19-01-2019 12:00 Elinkwijk 2 JSV Nieuwegein 2 23449 4-0
C 19-01-2019 12:00 Valleivogels 2 CDW 2 24046 1-3
C 19-01-2019 12:00 IJFC 2 Bilt De FC 2 22516 0-2
C 15-12-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Valleivogels 2 24107 2-1
C 15-12-2018 12:30 Eemdijk 2 Delta Sports '95 FC 2 22236 3-4
C 15-12-2018 11:00 Bilt De FC 2 Geinoord Nieuwegein 2 22981 6-0
C 15-12-2018 12:00 Elinkwijk 2 IJFC 2 22966 0-0
C 15-12-2018 12:00 CDW 2 Woudenberg 2 23624 2-1
C 15-12-2018 11:45 Merino's de 2 DHSC 2 22081 2-0
C 15-12-2018 12:00 Loosdrecht 2 Odysseus '91 2 23971 3-0
C 08-12-2018 12:30 Woudenberg 2 Merino's de 2 23267 1-2
C 08-12-2018 12:30 Odysseus '91 2 CDW 2 23060 2-2
C 08-12-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Bilt De FC 2 23303 2-0
C 08-12-2018 10:30 Valleivogels 2 Loosdrecht 2 23760 4-1
C 08-12-2018 11:30 DHSC 2 Eemdijk 2 23661 2-2
C 08-12-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Elinkwijk 2 23972 0-0
C 08-12-2018 11:45 IJFC 2 JSV Nieuwegein 2 23054 1-3
C 01-12-2018 11:00 Bilt De FC 2 Valleivogels 2 23766 2-0
C 01-12-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Geinoord Nieuwegein 2 23571 2-1
C 01-12-2018 12:00 Elinkwijk 2 Delta Sports '95 FC 2 23991 2-0
C 01-12-2018 12:00 Loosdrecht 2 Merino's de 2 22670 1-2
C 01-12-2018 12:00 IJFC 2 Odysseus '91 2 23405 1-1
C 01-12-2018 14:30 CDW 2 DHSC 2 22688 4-1
C 01-12-2018 11:00 Eemdijk 2 Woudenberg 2 23518 1-2
C 24-11-2018 11:30 DHSC 2 Loosdrecht 2 22629 2-3
C 24-11-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 IJFC 2 23973 2-0
C 24-11-2018 11:45 Merino's de 2 Eemdijk 2 22405 1-1
C 24-11-2018 12:00 Valleivogels 2 Elinkwijk 2 22844 2-1
C 24-11-2018 12:30 Odysseus '91 2 JSV Nieuwegein 2 23773 3-2
C 24-11-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 CDW 2 23006 0-2
C 24-11-2018 12:30 Woudenberg 2 Bilt De FC 2 22107 1-5
C 17-11-2018 11:00 Bilt De FC 2 Elinkwijk 2 22824 2-1
C 17-11-2018 11:30 DHSC 2 Odysseus '91 2 23148 2-0
C 17-11-2018 11:45 Merino's de 2 Geinoord Nieuwegein 2 22530 1-1
C 17-11-2018 12:00 Loosdrecht 2 Delta Sports '95 FC 2 22098 2-0
C 17-11-2018 12:30 Woudenberg 2 Valleivogels 2 22503 1-2
C 17-11-2018 11:00 Eemdijk 2 IJFC 2 22372 3-3
C 17-11-2018 14:30 CDW 2 JSV Nieuwegein 2 23215 1-1
C 10-11-2018 12:30 Woudenberg 2 Elinkwijk 2 145237 0-0
C 10-11-2018 10:30 DHSC 2 Valleivogels 2 145980 2-1
C 03-11-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Eemdijk 2 22465 3-2
C 03-11-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Bilt De FC 2 23541 0-4
C 03-11-2018 11:45 IJFC 2 Loosdrecht 2 22793 1-4
C 03-11-2018 12:00 Valleivogels 2 Merino's de 2 22533 0-4
C 03-11-2018 12:00 Elinkwijk 2 CDW 2 23088 3-1
C 03-11-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 DHSC 2 22843 5-3
C 03-11-2018 12:30 Odysseus '91 2 Woudenberg 2 23498 3-1
C 27-10-2018 11:30 DHSC 2 Valleivogels 2 23767 0-0
C 27-10-2018 11:45 Merino's de 2 Odysseus '91 2 23463 2-1
C 27-10-2018 12:00 Loosdrecht 2 Elinkwijk 2 23330 4-2
C 27-10-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Geinoord Nieuwegein 2 23817 2-2
C 27-10-2018 13:00 Woudenberg 2 JSV Nieuwegein 2 22784 2-1
C 27-10-2018 14:30 CDW 2 IJFC 2 23572 2-2
C 27-10-2018 11:00 Eemdijk 2 Bilt De FC 2 22927 1-3
C 20-10-2018 12:00 Elinkwijk 2 DHSC 2 22245 12-1
C 20-10-2018 11:00 Bilt De FC 2 CDW 2 22520 1-1
C 20-10-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Loosdrecht 2 22377 4-3
C 20-10-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Woudenberg 2 22588 2-4
C 20-10-2018 12:00 IJFC 2 Merino's de 2 22805 1-2
C 20-10-2018 12:00 Valleivogels 2 Eemdijk 2 23733 3-3
C 20-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Delta Sports '95 FC 2 23467 2-3
C 13-10-2018 11:00 Eemdijk 2 Loosdrecht 2 23747 3-2
C 13-10-2018 11:30 DHSC 2 Bilt De FC 2 23931 2-3
C 13-10-2018 11:45 Merino's de 2 CDW 2 23676 5-0
C 13-10-2018 12:00 Valleivogels 2 IJFC 2 23535 4-1
C 13-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Geinoord Nieuwegein 2 22972 5-1
C 13-10-2018 12:30 Woudenberg 2 Elinkwijk 2 23443 0-0
C 13-10-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 JSV Nieuwegein 2 22941 4-4
C 06-10-2018 11:00 Bilt De FC 2 Merino's de 2 22644 0-1
C 06-10-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 DHSC 2 22328 2-2
C 06-10-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Valleivogels 2 22476 2-0
C 06-10-2018 11:45 IJFC 2 Delta Sports '95 FC 2 22684 0-0
C 06-10-2018 12:00 Elinkwijk 2 Odysseus '91 2 22602 2-2
C 06-10-2018 12:00 Loosdrecht 2 Woudenberg 2 23774 2-1
C 06-10-2018 14:30 CDW 2 Eemdijk 2 24006 2-3
C 29-09-2018 11:30 Eemdijk 2 JSV Nieuwegein 2 22132 6-2
C 29-09-2018 11:30 Bilt De FC 2 Loosdrecht 2 24033 2-0
C 29-09-2018 11:30 DHSC 2 IJFC 2 23623 3-0
C 29-09-2018 11:45 Merino's de 2 Elinkwijk 2 23806 5-2
C 29-09-2018 12:00 Valleivogels 2 Odysseus '91 2 22038 1-4
C 29-09-2018 12:30 Woudenberg 2 Delta Sports '95 FC 2 22315 0-0
C 29-09-2018 14:00 CDW 2 Geinoord Nieuwegein 2 24028 4-1
C 22-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 DHSC 2 22671 1-2
C 22-09-2018 12:15 IJFC 2 Woudenberg 2 24062 3-1
C 22-09-2018 12:10 Elinkwijk 2 Eemdijk 2 22730 1-3
C 22-09-2018 12:00 Loosdrecht 2 CDW 2 23622 1-1
C 22-09-2018 12:30 Odysseus '91 2 Bilt De FC 2 22232 0-2
C 22-09-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Merino's de 2 22329 1-1
C 22-09-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Valleivogels 2 22126 1-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 04-12-2018 19:30 FC Zaandam 2 ZOB 2 140818 4-0
B 04-12-2018 19:30 Argon 5 Huizen 2 140794 2-4
B 10-11-2018 14:30 Eemdijk 2 Spakenburg 2 140792 1-4
B 06-11-2018 20:00 Ajax AFC 3 Swift 2 140802 1-3
B 30-10-2018 19:30 WV-HEDW 3 Ajax AFC 2 140805 4-4
B 30-10-2018 20:00 Wasmeer 2 CSW 3 140813 2-4
B 30-10-2018 19:30 Bunnik '73 2 CDW 2 140796 2-3
B 30-10-2018 19:30 Laren 99 sv 2 CSW 2 140817 9-8
B 24-10-2018 19:30 Waterwijk asc 2 Buitenveldert sc. 2 140804 3-2
B 23-10-2018 19:30 Benschop 2 Odysseus '91 2 140791 0-2
B 23-10-2018 19:30 Vriendenschaar 2 IJFC 3 140799 3-3
B 23-10-2018 19:30 VVA Achterberg 2 DOVO 2 140816 0-1
B 23-10-2018 19:30 DHSC 3 Woudenberg 2 140797 1-2
B 23-10-2018 20:00 Renswoude 2 Roda '46 2 140798 2-0
B 23-10-2018 19:30 Valleivogels 3 Bilt De FC 2 140803 2-5
B 23-10-2018 19:30 Victoria 2 IJsselmeervogels 2 140814 1-4
B 23-10-2018 19:30 Almere FC 2 Swift 3 140812 0-1
B 23-10-2018 19:30 ODIN 59 4 ZOB 3 140809 1-0
B 23-10-2018 20:00 HCSC 2 Castricum FC 2 140808 2-3
B 23-10-2018 19:30 VRC 2 GVVV 2 140788 0-1
B 22-10-2018 20:30 Ankaraspor FC 2 DVVA csv. 2 140811 1-4
B 22-10-2018 20:00 WV-HEDW 9 AMVJ 2 140807 0-1
B 20-10-2018 12:00 Maarssen 2 Jonathan 2 140789 1-1
B 20-10-2018 15:00 WV-HEDW 4 AFC 2 140806 6-5
B 20-10-2018 12:00 Stormvogels ijvv 2 Overbos sv. 2 140815 8-2
B 20-10-2018 14:45 AFC 4 Amstelveen/Heemraad 2 140800 1-2
B 20-10-2018 14:30 Argon 6 Altius 2 140795 5-1
B 20-10-2018 12:30 AFC 6 WV-HEDW 5 140801 5-2
B 20-10-2018 11:55 Meer De sv. 2 DVVA csv. 3 140810 0-2
B 18-10-2018 20:30 Odysseus '91 3 OSM '75 2 140793 0-2
B 15-10-2018 20:00 Meern De 2 Elinkwijk 2 140790 5-2
B 15-09-2018 12:00 FC Aalsmeer 2 Zandvoort s.v. 2 12390 1-0
B 15-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 IJFC 3 12391 2-5
B 08-09-2018 11:30 Zandvoort s.v. 2 IJFC 3 12387 2-5
B 08-09-2018 11:45 FC Aalsmeer 2 Geinoord Nieuwegein 2 12389 1-2
B 01-09-2018 11:45 IJFC 3 FC Aalsmeer 2 12388 2-1
B 01-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Zandvoort s.v. 2 12392 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bilt De FC 2 26 22 2 2 68 77 18 59 0
2 Merino's de 2 26 17 6 3 57 59 28 31 0
3 Loosdrecht 2 26 13 4 9 43 68 54 14 0
4 CDW 2 26 9 12 5 39 49 36 13 0
5 Odysseus '91 2 26 11 5 10 38 53 46 7 0
6 Delta Sports '95 FC 2 26 10 7 9 37 56 51 5 0
7 Elinkwijk 2 26 9 5 12 32 58 57 1 0
8 IJFC 2 26 7 8 11 29 32 45 -13 0
9 Woudenberg 2 26 8 5 13 29 40 54 -14 0
10 Eemdijk 2 26 8 5 13 29 54 78 -24 0
11 Valleivogels 2 26 9 1 16 28 39 56 -17 0
12 JSV Nieuwegein 2 26 8 6 12 27 50 60 -10 3
13 DHSC 2 26 8 5 13 26 45 64 -19 3
14 Geinoord Nieuwegein 2 26 5 5 16 20 39 72 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Stormvogels ijvv 2 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 Argon 6 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 FC Zaandam 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 AFC 6 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 Bilt De FC 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 Meern De 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 DVVA csv. 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
8 IJsselmeervogels 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 CSW 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
11 Huizen 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
12 Swift 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
13 DVVA csv. 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
14 Odysseus '91 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
15 OSM '75 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
16 Renswoude 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
17 Laren 99 sv 2 1 1 0 0 3 9 8 1 0
18 WV-HEDW 4 1 1 0 0 3 6 5 1 0
19 Castricum FC 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
20 CDW 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
21 Waterwijk asc 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
22 Amstelveen/Heemraad 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 Woudenberg 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
24 AMVJ 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
25 DOVO 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
26 GVVV 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
27 ODIN 59 4 1 1 0 0 3 1 0 1 0
28 Swift 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
29 Ajax AFC 2 1 1 0 0 3 4 4 0 0
30 Vriendenschaar 2 1 1 0 0 3 3 3 0 0
31 Jonathan 2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
32 Geinoord Nieuwegein 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 WV-HEDW 3 1 0 0 1 0 4 4 0 0
34 IJFC 3 1 0 0 1 0 3 3 0 0
35 Maarssen 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
36 CSW 2 1 0 0 1 0 8 9 -1 0
37 AFC 2 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
38 Buitenveldert sc. 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
39 Bunnik '73 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
40 HCSC 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
41 AFC 4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
42 DHSC 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
43 Almere FC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
44 VRC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
45 VVA Achterberg 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
46 WV-HEDW 9 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
47 ZOB 3 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
48 Argon 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
49 Wasmeer 2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
50 Ajax AFC 3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
51 Benschop 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
52 Meer De sv. 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
53 Odysseus '91 3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
54 Roda '46 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
55 Elinkwijk 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
56 Valleivogels 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
57 WV-HEDW 5 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
58 Ankaraspor FC 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
59 Eemdijk 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
60 Victoria 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
61 Altius 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
62 ZOB 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
63 Overbos sv. 2 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Training

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Info@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven