0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - Geinoord 2

Teamleden

Spelers
Tim van den Berg        
Jimmy de Bie        
Anthony Fogu        
Edgar Hougee        
Thaddeus Kinder        
Rodney Klijn        
Roy Koppes        
Ferry v.d. Laar        
Niels Leeman        
Dennis Leeman        
Yanko Leta        
Remco van Liere        
Ryan Macleod        
Kevin van der Mark        
Renzo Ranselaar        
Sir Benson Samuka        
Georges de Soomer        
Enrico Stelte        
Romian Stravers-Klok        
Bradley Wright        
Traves Wright        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-09-2018 11:30 Bilt De FC 2 Loosdrecht 2
C 29-09-2018 11:30 Eemdijk 2 JSV Nieuwegein 2
C 29-09-2018 14:00 CDW 2 Geinoord Nieuwegein 2
C 29-09-2018 12:30 Woudenberg 2 Delta Sports '95 FC 2
C 29-09-2018 12:00 Valleivogels 2 Odysseus '91 2
C 29-09-2018 11:45 Merino's de 2 Elinkwijk 2
C 29-09-2018 11:30 DHSC 2 IJFC 2
C 06-10-2018 14:30 CDW 2 Eemdijk 2
C 06-10-2018 12:00 Loosdrecht 2 Woudenberg 2
C 06-10-2018 12:00 Elinkwijk 2 Odysseus '91 2
C 06-10-2018 11:45 IJFC 2 Delta Sports '95 FC 2
C 06-10-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Valleivogels 2
C 06-10-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 DHSC 2
C 06-10-2018 11:00 Bilt De FC 2 Merino's de 2
C 13-10-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 JSV Nieuwegein 2
C 13-10-2018 12:30 Woudenberg 2 Elinkwijk 2
C 13-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Geinoord Nieuwegein 2
C 13-10-2018 12:00 Valleivogels 2 IJFC 2
C 13-10-2018 11:45 Merino's de 2 CDW 2
C 13-10-2018 11:30 DHSC 2 Bilt De FC 2
C 13-10-2018 11:00 Eemdijk 2 Loosdrecht 2
C 20-10-2018 12:00 Valleivogels 2 Eemdijk 2
C 20-10-2018 12:00 Elinkwijk 2 DHSC 2
C 20-10-2018 11:45 IJFC 2 Merino's de 2
C 20-10-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Woudenberg 2
C 20-10-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Loosdrecht 2
C 20-10-2018 11:00 Bilt De FC 2 CDW 2
C 20-10-2018 12:30 Odysseus '91 2 Delta Sports '95 FC 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 22-09-2018 11:30 Geinoord 2 DHSC 2 E. (Elmer) Stouten 22671
B 15-09-2018 11:30 Geinoord 2 IJFC 3 F. (Fouad) Sidali 12391 2 - 5
B 08-09-2018 11:45 FC Aalsmeer 2 Geinoord 2 J. (Johan) Vermeule 12389 1 - 2
B 01-09-2018 11:30 Geinoord 2 Zandvoort s.v. 2 Afgeschermd 12392 5 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-09-2018 11:30 JSV Nieuwegein 2 Merino's de 2 22329 0-0
C 22-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 DHSC 2 22671 0-0
C 22-09-2018 12:15 IJFC 2 Woudenberg 2 24062 0-0
C 22-09-2018 12:10 Elinkwijk 2 Eemdijk 2 22730 0-0
C 22-09-2018 12:00 Loosdrecht 2 CDW 2 23622 0-0
C 22-09-2018 12:30 Odysseus '91 2 Bilt De FC 2 22232 0-0
C 22-09-2018 12:30 Delta Sports '95 FC 2 Valleivogels 2 22126 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 IJFC 3 12391 2-5
B 15-09-2018 12:00 FC Aalsmeer 2 Zandvoort s.v. 2 12390 1-0
B 08-09-2018 11:30 Zandvoort s.v. 2 IJFC 3 12387 2-5
B 08-09-2018 11:45 FC Aalsmeer 2 Geinoord Nieuwegein 2 12389 1-2
B 01-09-2018 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 Zandvoort s.v. 2 12392 5-4
B 01-09-2018 11:45 IJFC 3 FC Aalsmeer 2 12388 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Eemdijk 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 IJFC 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
3 Bilt De FC 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
4 DHSC 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
5 Delta Sports '95 FC 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
6 CDW 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
7 Loosdrecht 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 JSV Nieuwegein 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Merino's de 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Geinoord Nieuwegein 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Valleivogels 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
12 Elinkwijk 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
13 Woudenberg 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
14 Odysseus '91 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IJFC 3 3 3 0 0 9 12 5 7 0
2 Geinoord Nieuwegein 2 3 2 0 1 6 9 10 -1 0
3 FC Aalsmeer 2 3 1 0 2 3 3 4 -1 0
4 Zandvoort s.v. 2 3 0 0 3 0 6 11 -5 0

Training

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Communicatie@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven