0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - Geinoord JO11-3

Teamleden

Spelers
Ashraf Al Amrani        
Sam Gerritsen        
Bram Hoekstra        
Sam Hoogendoorn        
Ihab Krimen        
Manuel van der Meijden        
Baran Pekdal        
Ryano Schrijver        
Marcus Stol        
Milan Timmer        
Binkie Tomassen        
 
Overige teamleden
Yvonne van Wijk Team Manager
Martin v.d. Meijden Assistent-trainer
Martin v.d. Meijden Trainer/Coach
Yvonne van Wijk Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 08:45 Bunnik '73 JO11-3 Geinoord JO11-3 161252 1 - 8
C 18-05-2019 11:15 Geinoord JO11-3 CDW JO11-3G 203704 10 - 0
C 11-05-2019 11:15 Houten JO11-4 Geinoord JO11-3 161273 1 - 2
C 13-04-2019 08:45 Delta Sports '95 FC JO11-4 Geinoord JO11-3 B. (Bent) Flantua 161280 2 - 4
C 06-04-2019 08:45 Geinoord JO11-3 Jonathan JO11-7 Y. (Yvonne) van Wijk 161291 9 - 2
C 30-03-2019 08:45 Geinoord JO11-3 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 Y. (Yvonne) van Wijk 161290 2 - 5
C 23-03-2019 08:45 Geinoord JO11-3 Aurora JO11-2 Y. (Yvonne) van Wijk 161293 11 - 0
C 16-03-2019 08:30 Sporting '70 JO11-5 Geinoord JO11-3 I. (Ianthe) Leeuw 161286 1 - 8
C 09-03-2019 09:00 Geinoord JO11-3 Kampong JO11-4 Y. (Yvonne) van Wijk 161294 5 - 2
C 16-02-2019 10:00 VVJ JO11-2 Geinoord JO11-3 E.M. Tieleman 161302 1 - 8
C 09-02-2019 13:00 Geinoord JO11-3 Meern De JO11-10G Afgeschermd 161295 7 - 1
C 19-01-2019 11:15 Geinoord JO11-3 SCH \'44 JO11-2 Afgeschermd 62736
C 12-01-2019 09:00 Brederodes JO11-2 Geinoord JO11-3 61798 8 - 1
C 08-12-2018 11:15 Geinoord JO11-3 Woerden JO11-1 Y. (Yvonne) vanWijk 142625 4 - 8
C 08-12-2018 vervallen Geinoord JO11-3 Sporting \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ 57969
C 01-12-2018 11:40 VVIJ JO11-4 Geinoord JO11-3 E. (Erik) Jensen 62282 1 - 0
C 24-11-2018 09:00 Geinoord JO11-3 MSV \'19 JO11-2 Y. (Yvonne) vanWijk 59221 1 - 5
C 17-11-2018 15:45 IJFC JO11-1 Geinoord JO11-3 D.C. (David) Heukers 62003 3 - 2
C 10-11-2018 09:00 Geinoord JO11-3 Lopik JO11-1 Y. (Yvonne) vanWijk 61905 2 - 9
C 03-11-2018 11:15 Geinoord JO11-3 Goy 't JO11-2 Y. (Yvonne) vanWijk 61418 3 - 3
C 27-10-2018 vervallen Focus '07 JO11-3 Geinoord JO11-3 62341
C 13-10-2018 11:50 Meern De JO11-5M Geinoord JO11-3 M.J.M. (Martijn) Philippa 61804 5 - 3
C 06-10-2018 09:00 Geinoord JO11-3 Benschop JO11-1 Y. (Yvonne) vanWijk 61633 1 - 3
C 29-09-2018 09:45 Houten JO11-3 Geinoord JO11-3 58400 1 - 4
C 22-09-2018 12:45 Geinoord JO11-3 Bilt De FC JO11-3 133871 1 - 4
B 15-09-2018 09:15 Goy 't JO11-2 Geinoord JO11-3 Afgeschermd 1285 5 - 2
B 08-09-2018 08:30 Brederodes JO11-2 Geinoord JO11-3 Afgeschermd 1286 9 - 2
B 01-09-2018 09:45 Geinoord JO11-3 Focus '07 JO11-3 1283 5 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 11:20 Meern De JO11-5M Goy 't JO11-2 59559 5-1
C 19-01-2019 11:15 Geinoord Nieuwegein JO11-3 SCH '44 JO11-2 62736 0-0
C 19-01-2019 10:15 Woerden JO11-1 VVIJ JO11-4 142627 1-3
C 19-01-2019 09:45 Bilt De FC JO11-3 Lopik JO11-1 133883 1-6
C 19-01-2019 12:00 Benschop JO11-1 Houten JO11-3 62054 10-0
C 12-01-2019 10:00 Woerden JO11-1 Meern De JO11-5M 142617 6-3
C 12-01-2019 11:30 Houten JO11-3 Lopik JO11-1 60485 0-7
C 12-01-2019 09:00 Brederodes JO11-2 Geinoord Nieuwegein JO11-3 61798 8-1
C 15-12-2018 10:30 VVIJ JO11-4 Benschop JO11-1 62465 0-0
C 15-12-2018 08:45 Woerden JO11-1 MSV '19 JO11-2 142626 3-4
C 15-12-2018 09:45 SCH '44 JO11-2 Meern De JO11-5M 62816 3-5
C 15-12-2018 14:00 IJFC JO11-1 Bilt De FC JO11-3 133882 0-0
C 08-12-2018 10:00 Benschop JO11-1 SCH '44 JO11-2 58583 3-3
C 08-12-2018 10:00 Lopik JO11-1 IJFC JO11-1 58937 8-0
C 08-12-2018 10:00 MSV '19 JO11-2 VVIJ JO11-4 59493 1-2
C 08-12-2018 09:30 Bilt De FC JO11-3 Goy 't JO11-2 133881 2-4
C 08-12-2018 11:15 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Woerden JO11-1 142625 4-8
C 08-12-2018 13:10 Meern De JO11-5M Houten JO11-3 61066 6-1
C 01-12-2018 08:30 Brederodes JO11-2 Benschop JO11-1 60985 8-0
C 01-12-2018 09:45 Houten JO11-3 Bilt De FC JO11-3 133880 0-12
C 01-12-2018 10:50 SCH '44 JO11-2 IJFC JO11-1 61719 2-7
C 01-12-2018 11:40 VVIJ JO11-4 Geinoord Nieuwegein JO11-3 62282 1-0
C 01-12-2018 11:30 MSV '19 JO11-2 Meern De JO11-5M 60695 1-3
C 01-12-2018 09:00 Goy 't JO11-2 Lopik JO11-1 57785 1-2
C 24-11-2018 09:00 Benschop JO11-1 Woerden JO11-1 142623 3-3
C 24-11-2018 09:30 Bilt De FC JO11-3 SCH '44 JO11-2 133879 7-3
C 24-11-2018 09:00 Geinoord Nieuwegein JO11-3 MSV '19 JO11-2 59221 1-5
C 24-11-2018 13:10 Meern De JO11-5M VVIJ JO11-4 62821 2-3
C 24-11-2018 10:45 Lopik JO11-1 Brederodes JO11-2 58704 2-1
C 24-11-2018 13:30 IJFC JO11-1 Goy 't JO11-2 59333 1-4
C 17-11-2018 08:30 Goy 't JO11-2 MSV '19 JO11-2 62124 2-2
C 17-11-2018 09:00 Lopik JO11-1 Benschop JO11-1 57967 11-0
C 17-11-2018 08:45 Bilt De FC JO11-3 Meern De JO11-5M 133878 2-1
C 17-11-2018 10:05 SCH '44 JO11-2 Focus '07 JO11-3 57706 0-0
C 17-11-2018 09:30 Brederodes JO11-2 Woerden JO11-1 142622 7-3
C 17-11-2018 15:45 IJFC JO11-1 Geinoord Nieuwegein JO11-3 62003 3-2
C 17-11-2018 14:45 Houten JO11-3 VVIJ JO11-4 62707 1-2
C 10-11-2018 10:00 Brederodes JO11-2 Houten JO11-3 62535 11-0
C 10-11-2018 10:00 MSV '19 JO11-2 IJFC JO11-1 58992 5-4
C 10-11-2018 09:00 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Lopik JO11-1 61905 2-9
C 10-11-2018 08:45 Woerden JO11-1 Bilt De FC JO11-3 142619 0-3
C 10-11-2018 12:00 Benschop JO11-1 Goy 't JO11-2 59960 1-2
C 10-11-2018 09:45 VVIJ JO11-4 SCH '44 JO11-2 59724 4-1
C 03-11-2018 11:30 MSV '19 JO11-2 SCH '44 JO11-2 62149 5-4
C 03-11-2018 11:10 Meern De JO11-5M Lopik JO11-1 59214 3-2
C 03-11-2018 08:45 Focus '07 JO11-3 Bilt De FC JO11-3 133877 0-0
C 03-11-2018 08:45 Woerden JO11-1 Houten JO11-3 142621 4-7
C 03-11-2018 09:55 VVIJ JO11-4 Brederodes JO11-2 58999 2-5
C 03-11-2018 08:30 Benschop JO11-1 IJFC JO11-1 58427 3-2
C 03-11-2018 08:30 Sporting '70 JO11-3 Houten JO11-3 57692 0-0
C 03-11-2018 11:15 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Goy 't JO11-2 61418 3-3
C 01-11-2018 18:30 Woerden JO11-1 Goy 't JO11-2 142615 3-5
C 27-10-2018 11:10 SCH '44 JO11-2 Sporting '70 JO11-3 62790 0-0
C 27-10-2018 11:10 SCH '44 JO11-2 Woerden JO11-1 142620 8-3
C 27-10-2018 08:30 Houten JO11-3 MSV '19 JO11-2 58461 1-4
C 27-10-2018 09:30 Lopik JO11-1 VVIJ JO11-4 62073 14-1
C 27-10-2018 08:30 Goy 't JO11-2 Brederodes JO11-2 62636 4-6
C 27-10-2018 08:45 Focus '07 JO11-3 Geinoord Nieuwegein JO11-3 62341 0-0
C 27-10-2018 09:30 Bilt De FC JO11-3 Benschop JO11-1 133876 5-3
C 27-10-2018 08:30 IJFC JO11-1 Meern De JO11-5M 59652 4-1
C 20-10-2018 10:00 Sporting '70 JO11-3 Bilt De FC JO11-3 133875 0-0
C 13-10-2018 08:45 Focus '07 JO11-3 VVIJ JO11-4 59406 1-10
C 13-10-2018 08:30 IJFC JO11-1 Houten JO11-3 57810 8-3
C 13-10-2018 08:45 Benschop JO11-1 MSV '19 JO11-2 60194 2-8
C 13-10-2018 08:45 Bilt De FC JO11-3 Brederodes JO11-2 133874 3-4
C 13-10-2018 08:30 Goy 't JO11-2 SCH '44 JO11-2 62498 8-2
C 13-10-2018 10:15 Lopik JO11-1 Sporting '70 JO11-3 59997 0-0
C 13-10-2018 11:50 Meern De JO11-5M Geinoord Nieuwegein JO11-3 61804 5-3
C 13-10-2018 10:00 Lopik JO11-1 Woerden JO11-1 142618 12-3
C 06-10-2018 08:30 Sporting '70 JO11-3 Meern De JO11-5M 60380 1-5
C 06-10-2018 08:30 Houten JO11-3 Goy 't JO11-2 59708 1-7
C 06-10-2018 09:00 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Benschop JO11-1 61633 1-3
C 06-10-2018 09:55 MSV '19 JO11-2 Focus '07 JO11-3 59025 16-0
C 06-10-2018 08:30 Brederodes JO11-2 IJFC JO11-1 61332 9-5
C 06-10-2018 10:55 SCH '44 JO11-2 Lopik JO11-1 62406 2-9
C 06-10-2018 14:30 VVIJ JO11-4 Bilt De FC JO11-3 133873 5-5
C 29-09-2018 08:45 Benschop JO11-1 Meern De JO11-5M 60808 3-2
C 29-09-2018 08:30 Brederodes JO11-2 SCH '44 JO11-2 59689 5-3
C 29-09-2018 09:00 Goy 't JO11-2 VVIJ JO11-4 61746 3-1
C 29-09-2018 09:45 Houten JO11-3 Geinoord Nieuwegein JO11-3 58400 1-4
C 29-09-2018 09:00 Lopik JO11-1 Focus '07 JO11-3 60916 21-0
C 29-09-2018 12:00 IJFC JO11-1 Sporting '70 JO11-3 60058 21-0
C 29-09-2018 10:45 Bilt De FC JO11-3 MSV '19 JO11-2 133872 2-4
C 22-09-2018 11:50 Meern De JO11-5M Brederodes JO11-2 60332 3-5
C 22-09-2018 08:30 Sporting '70 JO11-3 Goy 't JO11-2 61901 1-11
C 22-09-2018 10:45 SCH '44 JO11-2 Houten JO11-3 62916 3-6
C 22-09-2018 09:00 MSV '19 JO11-2 Lopik JO11-1 58947 3-3
C 22-09-2018 13:30 VVIJ JO11-4 IJFC JO11-1 62147 1-4
C 22-09-2018 10:15 Focus '07 JO11-3 Benschop JO11-1 60879 0-6
C 22-09-2018 12:45 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Bilt De FC JO11-3 133871 1-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-06-2019 18:30 Aurora JO11-2 Jonathan JO11-7 161256 3-4
C 01-06-2019 09:45 Delta Sports '95 FC JO11-4 CDW JO11-3G 203699 6-2
C 25-05-2019 11:00 CDW JO11-3G Meern De JO11-10G 203705 10-4
C 25-05-2019 08:45 Delta Sports '95 FC JO11-4 Jonathan JO11-7 161279 2-4
C 25-05-2019 08:45 Bunnik '73 JO11-3 Geinoord Nieuwegein JO11-3 161252 1-8
C 25-05-2019 12:30 Kampong JO11-4 VVJ JO11-2 161244 4-1
C 25-05-2019 12:15 Sporting '70 JO11-5 Aurora JO11-2 161288 6-2
C 25-05-2019 15:00 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 Houten JO11-4 161263 7-5
C 18-05-2019 14:00 VVJ JO11-2 Sporting '70 JO11-5 161303 4-10
C 18-05-2019 11:15 Geinoord Nieuwegein JO11-3 CDW JO11-3G 203704 10-0
C 18-05-2019 12:00 Meern De JO11-10G Kampong JO11-4 161299 9-4
C 18-05-2019 09:30 Aurora JO11-2 Bunnik '73 JO11-3 161259 11-3
C 18-05-2019 08:30 Houten JO11-4 Delta Sports '95 FC JO11-4 161275 5-2
C 18-05-2019 15:30 Jonathan JO11-7 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 161245 4-5
C 11-05-2019 09:00 Delta Sports '95 FC JO11-4 VVJ JO11-2 161284 4-1
C 11-05-2019 11:15 Houten JO11-4 Geinoord Nieuwegein JO11-3 161273 1-2
C 11-05-2019 10:00 Sporting '70 JO11-5 Meern De JO11-10G 161289 7-5
C 11-05-2019 09:00 Bunnik '73 JO11-3 Kampong JO11-4 161255 2-11
C 11-05-2019 11:30 CDW JO11-3G Jonathan JO11-7 203703 3-5
C 11-05-2019 14:30 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 Aurora JO11-2 161265 10-2
C 04-05-2019 12:15 Sporting '70 JO11-5 Jonathan JO11-7 161285 2-6
C 04-05-2019 08:45 Kampong JO11-4 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 161240 4-7
C 13-04-2019 09:00 Bunnik '73 JO11-3 Sporting '70 JO11-5 161253 0-7
C 13-04-2019 12:15 Houten JO11-4 Aurora JO11-2 161276 6-3
C 13-04-2019 11:30 CDW JO11-3G Kampong JO11-4 203702 6-5
C 13-04-2019 08:45 Delta Sports '95 FC JO11-4 Geinoord Nieuwegein JO11-3 161280 2-4
C 13-04-2019 15:30 Jonathan JO11-7 VVJ JO11-2 161249 4-4
C 13-04-2019 14:30 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 Meern De JO11-10G 161266 7-1
C 06-04-2019 13:10 Meern De JO11-10G Bunnik '73 JO11-3 161298 6-2
C 06-04-2019 14:00 VVJ JO11-2 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 161301 1-4
C 06-04-2019 08:45 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Jonathan JO11-7 161291 9-2
C 06-04-2019 09:30 Sporting '70 JO11-5 CDW JO11-3G 203701 0-0
C 06-04-2019 10:30 Kampong JO11-4 Houten JO11-4 161243 4-5
C 06-04-2019 09:30 Aurora JO11-2 Delta Sports '95 FC JO11-4 161257 2-3
C 30-03-2019 09:30 Aurora JO11-2 CDW JO11-3G 203695 6-3
C 30-03-2019 11:45 Jonathan JO11-7 Houten JO11-4 161246 3-6
C 30-03-2019 12:00 Meern De JO11-10G Delta Sports '95 FC JO11-4 161296 2-5
C 30-03-2019 08:45 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 161290 2-5
C 30-03-2019 13:30 VVJ JO11-2 Bunnik '73 JO11-3 161305 12-6
C 30-03-2019 09:00 Kampong JO11-4 Sporting '70 JO11-5 161241 6-4
C 23-03-2019 15:30 Jonathan JO11-7 Kampong JO11-4 161248 4-4
C 23-03-2019 08:45 Delta Sports '95 FC JO11-4 Bunnik '73 JO11-3 161283 6-1
C 23-03-2019 08:45 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Aurora JO11-2 161293 11-0
C 23-03-2019 11:00 CDW JO11-3G VVJ JO11-2 203700 6-4
C 23-03-2019 11:15 Houten JO11-4 Meern De JO11-10G 161278 15-5
C 23-03-2019 15:00 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 Sporting '70 JO11-5 161261 2-2
C 16-03-2019 08:30 Sporting '70 JO11-5 Geinoord Nieuwegein JO11-3 161286 1-8
C 16-03-2019 13:20 Meern De JO11-10G VVJ JO11-2 161300 5-4
C 16-03-2019 08:45 Bunnik '73 JO11-3 Houten JO11-4 161254 1-8
C 09-03-2019 09:00 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Kampong JO11-4 161294 5-2
C 09-03-2019 14:30 VVJ JO11-2 Aurora JO11-2 161304 2-2
C 09-03-2019 11:00 Houten JO11-4 Sporting '70 JO11-5 161274 6-6
C 09-03-2019 11:30 CDW JO11-3G Bunnik '73 JO11-3 203698 5-1
C 09-03-2019 13:00 Jonathan JO11-7 Meern De JO11-10G 161250 5-1
C 09-03-2019 13:30 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 Delta Sports '95 FC JO11-4 161262 5-2
C 23-02-2019 09:30 Aurora JO11-2 CDW JO11-2G 161258 0-0
C 16-02-2019 08:45 Bunnik '73 JO11-3 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 161251 3-9
C 16-02-2019 11:30 CDW JO11-3G Houten JO11-4 203696 5-3
C 16-02-2019 10:00 VVJ JO11-2 Geinoord Nieuwegein JO11-3 161302 1-8
C 16-02-2019 09:00 Kampong JO11-4 Delta Sports '95 FC JO11-4 161242 6-2
C 09-02-2019 13:00 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Meern De JO11-10G 161295 7-1
C 09-02-2019 09:30 Aurora JO11-2 Kampong JO11-4 161260 2-5
C 09-02-2019 08:45 Delta Sports '95 FC JO11-4 Sporting '70 JO11-5 161281 3-1
C 09-02-2019 12:45 Jonathan JO11-7 Bunnik '73 JO11-3 161247 4-0
C 09-02-2019 14:30 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 CDW JO11-3G 203697 3-3
C 09-02-2019 10:40 Houten JO11-4 VVJ JO11-2 161277 1-7
C 02-02-2019 11:05 Meern De JO11-10G Aurora JO11-2 161297 4-5
C 06-06-2018 18:00 UVV JO11-3 Brederodes JO11-3 165122 5-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:15 Goy 't JO11-2 Geinoord Nieuwegein JO11-3 1285 5-2
B 15-09-2018 09:45 Focus '07 JO11-3 Brederodes JO11-2 1282 2-10
B 08-09-2018 08:30 Brederodes JO11-2 Geinoord Nieuwegein JO11-3 1286 9-2
B 08-09-2018 09:45 Focus '07 JO11-3 Goy 't JO11-2 1281 1-12
B 01-09-2018 09:00 Goy 't JO11-2 Brederodes JO11-2 1284 4-4
B 01-09-2018 09:45 Geinoord Nieuwegein JO11-3 Focus '07 JO11-3 1283 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lopik JO11-1 12 10 1 1 31 85 17 68 0
2 Brederodes JO11-2 11 10 0 1 30 69 26 43 0
3 MSV '19 JO11-2 11 7 2 2 23 42 27 15 0
4 't Goy JO11-2 12 7 2 3 23 44 29 15 0
5 Bilt De FC JO11-3 11 6 1 4 19 46 31 15 0
6 VVIJ JO11-4 11 6 1 4 19 25 37 -12 0
7 Meern De JO11-5M 12 6 0 6 18 39 34 5 0
8 IJFC JO11-1 10 5 0 5 15 38 38 0 0
9 Benschop JO11-1 11 4 2 5 14 31 45 -14 0
10 Woerden JO11-1 11 2 1 8 7 37 59 -22 0
11 Houten JO11-3 12 2 0 10 6 21 78 -57 0
12 SCH '44 JO11-2 11 1 1 9 4 34 62 -28 0
13 Geinoord Nieuwegein JO11-3 11 1 1 9 4 22 50 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Geinoord Nieuwegein JO11-3 11 10 0 1 30 74 16 58 0
2 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5 11 9 2 0 29 64 29 35 0
3 Jonathan JO11-7 11 6 2 3 20 45 39 6 0
4 Houten JO11-4 11 6 1 4 19 61 45 16 0
5 Delta Sports '95 FC JO11-4 11 6 0 5 18 37 33 4 0
6 CDW JO11-3G 10 5 1 4 16 43 47 -4 0
7 Kampong JO11-4 11 5 1 5 16 55 47 8 0
8 Sporting '70 JO11-5 10 4 2 4 14 46 42 4 0
9 Aurora JO11-2 11 3 1 7 10 38 57 -19 0
10 Meern De JO11-10G 11 3 0 8 9 43 71 -28 0
11 VVJ JO11-2 11 2 2 7 8 41 54 -13 0
12 Bunnik '73 JO11-3 11 0 0 11 0 20 87 -67 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brederodes JO11-2 3 2 1 0 7 23 8 15 0
2 't Goy JO11-2 3 2 1 0 7 21 7 14 0
3 Geinoord Nieuwegein JO11-3 3 1 0 2 3 9 16 -7 0
4 Focus '07 JO11-3 3 0 0 3 0 5 27 -22 0

Training

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Info@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven