0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - Geinoord JO12-4

Teamleden

Spelers
Ahmad Alyousef        
Mohammed Alyousef        
Khalil Bari        
Ayoub Laghzaoui        
Valentino Matadin        
Jayden Ramphal        
Hamid Taymoeri        
Tijn Verheul        
Nasim Znagui        
Thijmen van Zomeren        
 
Overige teamleden
Zacharia Matadin Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 13:15 Jonathan JO12-4 Saestum JO12-3 54079 0-0
C 15-12-2018 13:00 Jonathan JO12-4 Goy 't JO12-2 54552 6-2
C 08-12-2018 13:00 Geinoord Nieuwegein JO12-4 Delta Sports JO12-5M 55638 1-4
C 08-12-2018 10:30 Kampong JO12-6 Bilt De FC JO12-4 54900 3-5
C 08-12-2018 10:45 Saestum JO12-2 DOSC JO12-4 54370 6-2
C 08-12-2018 09:00 Woudenberg JO12-4 DOVO JO12-6 56945 1-12
C 08-12-2018 08:45 Goy 't JO12-2 VRC JO12-4 57288 5-1
C 01-12-2018 08:45 Delta Sports JO12-5M Jonathan JO12-4 57065 2-3
C 01-12-2018 13:45 VRC JO12-4 Geinoord Nieuwegein JO12-4 54411 5-2
C 01-12-2018 09:45 Saestum JO12-3 Woudenberg JO12-4 54618 1-4
C 01-12-2018 11:00 DOSC JO12-4 Kampong JO12-6 57403 2-8
C 01-12-2018 12:00 Bilt De FC JO12-4 Goy 't JO12-2 54890 3-1
C 01-12-2018 12:30 DOVO JO12-6 Saestum JO12-2 56342 3-0
C 24-11-2018 08:30 DOSC JO12-4 Delta Sports JO12-5M 56224 1-2
C 24-11-2018 08:30 Goy 't JO12-2 DOVO JO12-6 56813 1-10
C 24-11-2018 09:00 Woudenberg JO12-4 VRC JO12-4 55366 5-2
C 24-11-2018 09:30 Saestum JO12-2 Bilt De FC JO12-4 55480 2-1
C 24-11-2018 13:00 Jonathan JO12-4 Geinoord Nieuwegein JO12-4 56683 12-0
C 24-11-2018 10:30 Kampong JO12-6 Saestum JO12-3 54100 7-1
C 17-11-2018 11:00 DOVO JO12-6 Delta Sports JO12-5M 56712 2-1
C 17-11-2018 12:45 Geinoord Nieuwegein JO12-4 Saestum JO12-2 54408 1-6
C 17-11-2018 13:00 Bilt De FC JO12-4 Woudenberg JO12-4 54155 10-4
C 17-11-2018 08:30 Goy 't JO12-2 Kampong JO12-6 55522 5-2
C 17-11-2018 09:45 Saestum JO12-3 DOSC JO12-4 57270 3-2
C 17-11-2018 08:30 VRC JO12-4 Jonathan JO12-4 56866 0-10
C 10-11-2018 08:30 DOSC JO12-4 DOVO JO12-6 55400 0-15
C 10-11-2018 09:30 Saestum JO12-2 Saestum JO12-3 53860 13-1
C 10-11-2018 09:30 Woudenberg JO12-4 Geinoord Nieuwegein JO12-4 54615 3-1
C 10-11-2018 10:00 Delta Sports JO12-5M Bilt De FC JO12-4 57480 0-4
C 10-11-2018 10:15 Kampong JO12-6 VRC JO12-4 56660 9-0
C 03-11-2018 14:15 Jonathan JO12-4 Bilt De FC JO12-4 55971 3-2
C 03-11-2018 14:15 Geinoord Nieuwegein JO12-4 Saestum JO12-3 55015 3-6
C 03-11-2018 10:15 Kampong JO12-6 Saestum JO12-2 57370 7-6
C 03-11-2018 08:30 Goy 't JO12-2 Delta Sports JO12-5M 57032 5-1
C 03-11-2018 08:45 VRC JO12-4 DOVO JO12-6 54290 1-7
C 03-11-2018 09:00 Woudenberg JO12-4 DOSC JO12-4 54868 3-4
C 29-10-2018 19:00 Delta Sports JO12-5M Kampong JO12-6 55122 8-3
C 27-10-2018 11:00 Saestum JO12-2 Woudenberg JO12-4 54676 8-2
C 27-10-2018 08:30 DOSC JO12-4 Goy 't JO12-2 55443 2-4
C 27-10-2018 11:00 Saestum JO12-3 VRC JO12-4 57402 7-0
C 27-10-2018 12:15 DOVO JO12-6 Jonathan JO12-4 57012 5-3
C 27-10-2018 11:45 Bilt De FC JO12-4 Geinoord Nieuwegein JO12-4 56572 0-0
C 13-10-2018 09:00 VRC JO12-4 Delta Sports JO12-5M 56913 0-3
C 13-10-2018 08:30 Goy 't JO12-2 Woudenberg JO12-4 56361 5-5
C 13-10-2018 10:45 Saestum JO12-3 Bilt De FC JO12-4 56689 3-8
C 13-10-2018 09:00 Geinoord Nieuwegein JO12-4 DOSC JO12-4 53942 0-8
C 13-10-2018 10:30 Kampong JO12-6 DOVO JO12-6 54534 2-10
C 13-10-2018 14:15 Jonathan JO12-4 Saestum JO12-2 56675 5-4
C 06-10-2018 11:00 DOSC JO12-4 Jonathan JO12-4 57088 0-10
C 06-10-2018 09:45 Saestum JO12-2 Goy 't JO12-2 54501 6-3
C 06-10-2018 10:00 Delta Sports JO12-5M Saestum JO12-3 54938 10-3
C 06-10-2018 10:00 Woudenberg JO12-4 Kampong JO12-6 55140 0-6
C 06-10-2018 12:15 DOVO JO12-6 Geinoord Nieuwegein JO12-4 57231 20-0
C 06-10-2018 12:15 Bilt De FC JO12-4 VRC JO12-4 56754 13-2
C 29-09-2018 09:00 Delta Sports JO12-5M Woudenberg JO12-4 57166 5-0
C 29-09-2018 09:45 VRC JO12-4 Saestum JO12-2 54306 3-8
C 29-09-2018 12:45 Geinoord Nieuwegein JO12-4 Goy 't JO12-2 55466 1-14
C 29-09-2018 09:30 Saestum JO12-3 DOVO JO12-6 57301 0-8
C 29-09-2018 12:15 Bilt De FC JO12-4 DOSC JO12-4 56258 8-1
C 29-09-2018 15:00 Jonathan JO12-4 Kampong JO12-6 54193 8-4
C 22-09-2018 13:30 DOVO JO12-6 Bilt De FC JO12-4 57429 6-3
C 22-09-2018 09:00 Kampong JO12-6 Geinoord Nieuwegein JO12-4 56729 8-1
C 22-09-2018 09:00 Goy 't JO12-2 Saestum JO12-3 55064 6-5
C 22-09-2018 10:00 Woudenberg JO12-4 Jonathan JO12-4 54197 2-3
C 22-09-2018 09:30 Saestum JO12-2 Delta Sports JO12-5M 56169 2-2
C 22-09-2018 08:30 DOSC JO12-4 VRC JO12-4 55056 5-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 10:00 PVC JO12-3 Geinoord Nieuwegein JO12-4 213013 13-4
C 25-05-2019 10:35 Maarssen JO12-6 DESTO JO12-5 164641 1-2
C 25-05-2019 09:50 Sporting '70 JO12-4 PVC JO12-3 164601 3-18
C 25-05-2019 11:45 Kockengen JO12-1 Meern De JO12-6 164628 2-2
C 25-05-2019 12:30 Nieuw Utrecht SV JO12-1 SCH '44 JO12-3 164611 3-3
C 25-05-2019 10:00 SV Vechtzoom JO12-1 Geinoord Nieuwegein JO12-4 164643 6-2
C 25-05-2019 13:00 OSM '75 JO12-2 PVCV JO12-5 164587 6-3
C 18-05-2019 10:05 PVCV JO12-5 Maarssen JO12-6 164596 3-6
C 18-05-2019 12:45 Geinoord Nieuwegein JO12-4 Kockengen JO12-1 164583 1-7
C 18-05-2019 11:10 Meern De JO12-6 OSM '75 JO12-2 164621 12-4
C 18-05-2019 10:00 PVC JO12-3 Nieuw Utrecht SV JO12-1 164607 3-2
C 18-05-2019 11:00 SCH '44 JO12-3 Sporting '70 JO12-4 164635 9-1
C 18-05-2019 08:30 DESTO JO12-5 SV Vechtzoom JO12-1 164619 2-5
C 11-05-2019 12:15 Sporting '70 JO12-4 DESTO JO12-5 164599 0-12
C 11-05-2019 10:00 PVC JO12-3 Geinoord Nieuwegein JO12-4 164604 0-0
C 11-05-2019 13:00 Nieuw Utrecht SV JO12-1 PVCV JO12-5 164609 5-3
C 11-05-2019 12:00 Kockengen JO12-1 SCH '44 JO12-3 164627 1-2
C 11-05-2019 08:45 Maarssen JO12-6 Meern De JO12-6 164640 1-4
C 11-05-2019 09:15 SV Vechtzoom JO12-1 OSM '75 JO12-2 164642 8-3
C 04-05-2019 12:00 Maarssen JO12-6 Geinoord Nieuwegein JO12-4 164637 2-1
C 04-05-2019 08:30 DESTO JO12-5 OSM '75 JO12-2 164615 5-1
C 13-04-2019 09:15 SV Vechtzoom JO12-1 Maarssen JO12-6 164646 3-5
C 13-04-2019 10:45 SCH '44 JO12-3 PVCV JO12-5 164631 0-1
C 13-04-2019 12:15 Sporting '70 JO12-4 Meern De JO12-6 164598 2-3
C 13-04-2019 09:00 Nieuw Utrecht SV JO12-1 Geinoord Nieuwegein JO12-4 164610 7-0
C 13-04-2019 10:15 PVC JO12-3 DESTO JO12-5 164606 3-2
C 13-04-2019 08:45 Kockengen JO12-1 OSM '75 JO12-2 164626 3-2
C 06-04-2019 08:30 PVCV JO12-5 Sporting '70 JO12-4 164594 6-3
C 06-04-2019 10:30 Maarssen JO12-6 Kockengen JO12-1 164639 2-0
C 06-04-2019 14:00 OSM '75 JO12-2 PVC JO12-3 164589 0-5
C 06-04-2019 11:10 Meern De JO12-6 SV Vechtzoom JO12-1 164624 1-5
C 06-04-2019 13:45 Geinoord Nieuwegein JO12-4 SCH '44 JO12-3 164582 1-7
C 06-04-2019 08:30 DESTO JO12-5 Nieuw Utrecht SV JO12-1 164618 1-2
C 30-03-2019 10:00 Geinoord Nieuwegein JO12-4 Sporting '70 JO12-4 164586 5-1
C 30-03-2019 13:35 OSM '75 JO12-2 Maarssen JO12-6 164591 4-2
C 30-03-2019 08:30 Meern De JO12-6 Nieuw Utrecht SV JO12-1 164623 2-5
C 30-03-2019 08:30 PVCV JO12-5 SV Vechtzoom JO12-1 164595 1-6
C 30-03-2019 08:30 DESTO JO12-5 Kockengen JO12-1 164617 3-1
C 30-03-2019 09:00 SCH '44 JO12-3 PVC JO12-3 164634 3-4
C 23-03-2019 11:00 SCH '44 JO12-3 OSM '75 JO12-2 164632 6-2
C 23-03-2019 10:00 Geinoord Nieuwegein JO12-4 DESTO JO12-5 164585 0-12
C 23-03-2019 09:55 Kockengen JO12-1 PVCV JO12-5 164625 4-1
C 23-03-2019 10:00 PVC JO12-3 Meern De JO12-6 164605 8-1
C 23-03-2019 10:00 Sporting '70 JO12-4 Maarssen JO12-6 164602 0-14
C 23-03-2019 09:00 Nieuw Utrecht SV JO12-1 SV Vechtzoom JO12-1 164613 3-6
C 16-03-2019 10:00 DESTO JO12-5 SCH '44 JO12-3 164616 3-1
C 16-03-2019 10:00 SV Vechtzoom JO12-1 PVC JO12-3 164644 4-4
C 16-03-2019 12:00 Meern De JO12-6 PVCV JO12-5 164620 6-0
C 16-03-2019 13:00 OSM '75 JO12-2 Sporting '70 JO12-4 164590 11-3
C 16-03-2019 09:00 Nieuw Utrecht SV JO12-1 Kockengen JO12-1 164612 1-5
C 09-03-2019 08:30 Sporting '70 JO12-4 Nieuw Utrecht SV JO12-1 164600 3-11
C 09-03-2019 09:45 Kockengen JO12-1 SV Vechtzoom JO12-1 164630 4-4
C 09-03-2019 10:10 PVC JO12-3 Maarssen JO12-6 164608 3-4
C 09-03-2019 10:55 SCH '44 JO12-3 Meern De JO12-6 164633 4-0
C 09-03-2019 11:15 Geinoord Nieuwegein JO12-4 OSM '75 JO12-2 164581 0-5
C 09-03-2019 11:20 PVCV JO12-5 DESTO JO12-5 164593 0-4
C 16-02-2019 09:55 PVCV JO12-5 Geinoord Nieuwegein JO12-4 164592 5-4
C 16-02-2019 10:00 SV Vechtzoom JO12-1 Sporting '70 JO12-4 164645 9-0
C 16-02-2019 12:00 Maarssen JO12-6 SCH '44 JO12-3 164638 1-1
C 16-02-2019 13:30 OSM '75 JO12-2 Nieuw Utrecht SV JO12-1 164588 7-3
C 16-02-2019 12:15 Kockengen JO12-1 PVC JO12-3 164629 2-1
C 09-02-2019 10:40 SCH '44 JO12-3 SV Vechtzoom JO12-1 164636 3-2
C 09-02-2019 10:00 Nieuw Utrecht SV JO12-1 Maarssen JO12-6 164614 1-5
C 09-02-2019 10:00 PVC JO12-3 PVCV JO12-5 164603 9-3
C 09-02-2019 12:15 Sporting '70 JO12-4 Kockengen JO12-1 164597 0-11
C 09-02-2019 09:00 Geinoord Nieuwegein JO12-4 Meern De JO12-6 164584 1-4
C 02-02-2019 14:30 Meern De JO12-6 DESTO JO12-5 164622 1-6
C 09-06-2018 08:30 DOVO JO12-4 AFC Quick 1890 JO12-4 217483 5-2
C 06-06-2018 19:00 Kampong JO12-3 Aurora JO12-1 161002 6-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:30 JSV Nieuwegein JO12-3 Geinoord Nieuwegein JO12-4 14599 9-2
B 15-09-2018 15:30 IJFC JO12-2 VVIJ JO12-4 14597 16-0
B 08-09-2018 13:00 JSV Nieuwegein JO12-3 IJFC JO12-2 14600 5-6
B 08-09-2018 09:00 Geinoord Nieuwegein JO12-4 VVIJ JO12-4 14598 3-6
B 01-09-2018 13:40 VVIJ JO12-4 JSV Nieuwegein JO12-3 14595 0-3
B 01-09-2018 12:30 IJFC JO12-2 Geinoord Nieuwegein JO12-4 14596 18-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOVO JO12-6 11 11 0 0 33 98 12 86 0
2 Jonathan JO12-4 10 9 0 1 27 63 21 42 0
3 Saestum JO12-2 11 7 1 3 22 61 30 31 0
4 Bilt De FC JO12-4 10 7 0 3 21 57 25 32 0
5 Delta Sports JO12-5M 11 6 1 4 19 38 24 14 0
6 't Goy JO12-2 11 6 1 4 19 51 42 9 0
7 Kampong JO12-6 11 6 0 5 18 59 46 13 0
8 Woudenberg JO12-4 11 3 1 7 10 29 57 -28 0
9 Saestum JO12-3 10 3 0 7 9 30 61 -31 0
10 DOSC JO12-4 11 3 0 8 9 27 61 -34 0
11 VRC JO12-4 11 1 0 10 3 16 74 -58 0
12 Geinoord Nieuwegein JO12-4 10 0 0 10 0 10 86 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 PVC JO12-3 11 8 1 2 25 71 28 43 0
2 DESTO JO12-5 11 8 0 3 24 52 15 37 0
3 SV Vechtzoom JO12-1 11 7 2 2 23 58 28 30 0
4 Maarssen JO12-6 11 7 1 3 22 43 22 21 0
5 Kockengen JO12-1 11 6 2 3 20 40 19 21 0
6 SCH '44 JO12-3 11 6 2 3 20 39 19 20 0
7 Nieuw Utrecht SV JO12-1 11 5 1 5 16 43 38 5 0
8 Meern De JO12-6 11 5 1 5 16 36 38 -2 0
9 OSM '75 JO12-2 11 5 0 6 15 45 50 -5 0
10 PVCV JO12-5 11 3 0 8 9 26 53 -27 0
11 Geinoord Nieuwegein JO12-4 11 1 0 10 3 19 69 -50 0
12 Sporting '70 JO12-4 11 0 0 11 0 16 109 -93 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IJFC JO12-2 3 3 0 0 9 40 5 35 0
2 JSV Nieuwegein JO12-3 3 2 0 1 6 17 8 9 0
3 VVIJ JO12-4 3 1 0 2 3 6 22 -16 0
4 Geinoord Nieuwegein JO12-4 3 0 0 3 0 5 33 -28 0

Training

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Info@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven