0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Senioren - Geinoord 1

Teamleden

Spelers
Mick Brookman Middenvelder      
Dimitri Djollo Aanval      
Vincent Griffioen Aanval      
Elvin Hardeveld Middenvelder      
Robin Janssen Middenvelder      
Daniel Kayee Verdediger      
Robin Kuijer Aanval      
Robert Maat Aanval      
Timo Meerding Aanval      
Joulianos Stawrianidis Verdediger      
Joël Steiginga Verdediger      
Ryan Verkerk Verdediger      
Darryl Wright Verdediger      
Jessy Leemkuil Keeper      
Rolf Pot Keeper      
Gino de Ridder Keeper      
Soulaiman Akani        
Mick Brookman        
Evert van Dijk        
Jan-Maarten van Dijk        
Dimitri Djollo        
Pascal Florie        
Omaru Fofana        
Vincent Griffioen        
Elvin Hardeveld        
Joey Hirdes        
David Jackson        
Robin Janssen        
Daniel Kayee        
Robin Kuijer        
Robert Maat        
Niels Maat        
Daniel Makkee        
Timo Meerding        
Renzo Ranselaar        
Gino de Ridder        
Deni Sheriff        
Joulianos Stawrianidis        
Joël Steiginga        
Ryan Verkerk        
Traves Wright        
Darryl Wright        
Sem van Zwieten        
 
Overige teamleden
Andries van Eijk Team Manager
Edgar Hougee Team Manager
Rolf Pot Team Manager
Rolf Pot Keeperstrainer
Daniel Makkee Verzorger
Jos Kolk Ass. scheids.
Rien Nijsse Ass. scheids.
Dennis Onrust Ass. scheids.
Henry Helmes Assistent-trainer
Edgar Hougee Assistent-trainer
Charles Loots Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 15:00 VVGZ 1 Montfoort 1
C 23-03-2019 18:00 LRC 1 GJS 1
C 23-03-2019 14:30 Heerjansdam 1 SVL 1
C 23-03-2019 14:30 Sliedrecht 1 Geinoord Nieuwegein 1
C 23-03-2019 14:30 Almkerk 1 Nieuw Lekkerland 1
C 23-03-2019 14:30 Sportlust '46 WNC 1
C 23-03-2019 15:00 Oranje Wit 1 GRC-14 1
C 30-03-2019 14:30 Heerjansdam 1 Montfoort 1
C 30-03-2019 14:30 WNC 1 VVGZ 1
C 06-04-2019 14:30 Montfoort 1 Sliedrecht 1
C 06-04-2019 14:30 SVL 1 Oranje Wit 1
C 06-04-2019 14:30 GRC-14 1 VVGZ 1
C 06-04-2019 14:30 Heerjansdam 1 Almkerk 1
C 06-04-2019 14:30 Nieuw Lekkerland 1 LRC 1
C 06-04-2019 14:30 WNC 1 GJS 1
C 06-04-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Sportlust '46
C 13-04-2019 15:00 VVGZ 1 SVL 1
C 13-04-2019 15:00 GJS 1 Geinoord Nieuwegein 1
C 13-04-2019 14:30 Sportlust '46 GRC-14 1
C 13-04-2019 14:30 LRC 1 WNC 1
C 13-04-2019 14:30 Almkerk 1 Montfoort 1
C 13-04-2019 14:30 Sliedrecht 1 Nieuw Lekkerland 1
C 13-04-2019 15:00 Oranje Wit 1 Heerjansdam 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-03-2019 14:30 Geinoord 1 GRC-14 1 D. (Dennis) Onrust 22618 1 - 0
C 09-03-2019 14:30 Heerjansdam 1 Geinoord 1 B.L.J.M.M. (Bernard) Elissen 22078 4 - 2
C 23-02-2019 15:00 VVGZ 1 Geinoord 1 A.J. (Alexander) Langedijk 22484 1 - 0
C 16-02-2019 14:30 Geinoord 1 Almkerk 1 M.R.G. (Melvin) Vink 23572 1 - 4
V 12-02-2019 20:00 Geinoord 1 DHSC 1 4
C 09-02-2019 14:30 SVL 1 Geinoord 1 M.P. (Maurick) van Dijk 22815 4 - 2
C 02-02-2019 14:30 Geinoord 1 Oranje Wit 1 E.D.E. (Eddy) van Yren 22879 1 - 1
C 19-01-2019 14:30 Geinoord 1 Sliedrecht 1 B.L.J.M.M. (Bernard) Elissen 23611 1 - 0
V 08-01-2019 20:00 Geinoord 1 Desto 1
C 15-12-2018 14:30 Sportlust '46 Geinoord 1 Afgeschermd 22744 5 - 0
C 08-12-2018 14:30 Geinoord 1 GJS 1 M.P. (Maurick) vanDijk 22963 3 - 2
C 01-12-2018 14:30 LRC 1 Geinoord 1 B.L.J.M.M. (Bernard) Elissen 23110 4 - 0
C 24-11-2018 14:30 Geinoord 1 WNC 1 S. (Sjaak) DeWild 23283 0 - 4
V 21-11-2018 19:30 Geinoord 1 FC Creators
C 17-11-2018 15:00 Oranje Wit 1 Geinoord 1 R. (Rick) vanDee 22087 3 - 0
C 03-11-2018 14:30 Geinoord 1 VVGZ 1 J.H. (Joost) Bezemer 22353 4 - 3
C 27-10-2018 14:30 GRC-14 1 Geinoord 1 J. (Anco) Westdorp 22891 1 - 1
C 20-10-2018 14:30 Geinoord 1 Heerjansdam 1 M.P. (Maurick) vanDijk 23046 0 - 5
C 13-10-2018 14:30 Montfoort 1 Geinoord 1 E.D.E. (Eddy) vanYren 22244 4 - 1
C 06-10-2018 14:30 Geinoord 1 Nieuw Lekkerland 1 S. (Sjaak) DeWild 23216 1 - 2
C 29-09-2018 14:30 Almkerk 1 Geinoord 1 B.L.J.M.M. (Bernard) Elissen 23008 5 - 0
C 22-09-2018 14:30 Geinoord 1 SVL 1 R.J. (Ron) Collé 23169 0 - 1
B 15-09-2018 17:00 Nieuw Utrecht SV 1 Geinoord 1 I. (Ibrahim) Yavuz 179 4 - 1
B 08-09-2018 14:30 JSV Nieuwegein 1 Geinoord 1 H. (Herman) Boon 84 4 - 1
B 01-09-2018 14:30 Geinoord 1 DHSC 1 G. (Gino) D'Onorio 54 0 - 3
V 28-08-2018 20:00 Benschop 1 Geinoord 1
V 25-08-2018 14:30 Delta Sports '95 1 Geinoord 1
V 21-08-2018 20:00 Geinoord 1 FC Almere
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-03-2019 14:30 Nieuw Lekkerland 1 SVL 1 22330 4-0
C 16-03-2019 14:30 Sportlust '46 VVGZ 1 22711 1-1
C 16-03-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 GRC-14 1 22618 1-0
C 16-03-2019 14:30 WNC 1 Almkerk 1 23172 1-0
C 16-03-2019 14:30 LRC 1 Heerjansdam 1 23146 3-0
C 16-03-2019 14:30 Montfoort 1 Oranje Wit 1 23847 0-2
C 16-03-2019 15:00 GJS 1 Sliedrecht 1 22029 4-2
C 09-03-2019 14:30 Heerjansdam 1 Geinoord Nieuwegein 1 22078 4-2
C 09-03-2019 14:30 Almkerk 1 Sportlust '46 23826 1-2
C 09-03-2019 15:00 VVGZ 1 Nieuw Lekkerland 1 23781 1-0
C 09-03-2019 14:30 GRC-14 1 Montfoort 1 23509 0-1
C 09-03-2019 14:30 SVL 1 GJS 1 22901 3-0
C 09-03-2019 14:30 Sliedrecht 1 LRC 1 23164 5-0
C 09-03-2019 15:00 Oranje Wit 1 WNC 1 22302 2-1
C 23-02-2019 15:00 VVGZ 1 Geinoord Nieuwegein 1 22484 1-0
C 23-02-2019 15:00 Oranje Wit 1 Nieuw Lekkerland 1 22821 1-1
C 23-02-2019 14:30 Sliedrecht 1 WNC 1 22864 1-1
C 23-02-2019 14:30 SVL 1 GRC-14 1 23223 2-2
C 23-02-2019 14:30 Sportlust '46 LRC 1 22845 4-0
C 23-02-2019 14:30 Almkerk 1 GJS 1 22030 5-1
C 16-02-2019 14:30 Sliedrecht 1 Sportlust '46 23692 3-1
C 16-02-2019 14:30 LRC 1 VVGZ 1 22346 1-0
C 16-02-2019 14:30 WNC 1 SVL 1 23222 2-0
C 16-02-2019 14:30 GRC-14 1 Heerjansdam 1 22568 0-3
C 16-02-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Almkerk 1 23572 1-4
C 16-02-2019 15:00 GJS 1 Oranje Wit 1 22368 1-3
C 16-02-2019 14:30 Montfoort 1 Nieuw Lekkerland 1 22601 0-1
C 09-02-2019 14:30 Sportlust '46 Montfoort 1 23718 7-0
C 09-02-2019 14:30 Heerjansdam 1 WNC 1 23586 1-1
C 09-02-2019 15:00 VVGZ 1 GJS 1 23296 3-2
C 09-02-2019 15:00 Oranje Wit 1 LRC 1 22908 5-0
C 09-02-2019 14:30 Nieuw Lekkerland 1 GRC-14 1 23206 0-1
C 09-02-2019 14:30 SVL 1 Geinoord Nieuwegein 1 22815 4-2
C 09-02-2019 14:30 Almkerk 1 Sliedrecht 1 23438 2-1
C 02-02-2019 14:30 LRC 1 Almkerk 1 23003 4-2
C 02-02-2019 15:00 GJS 1 Sportlust '46 23837 0-2
C 02-02-2019 14:30 Nieuw Lekkerland 1 Heerjansdam 1 22809 1-1
C 02-02-2019 14:30 GRC-14 1 Sliedrecht 1 23528 1-4
C 02-02-2019 14:30 Montfoort 1 SVL 1 23768 0-1
C 02-02-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Oranje Wit 1 22879 1-1
C 19-01-2019 14:30 WNC 1 Sportlust '46 21996 0-5
C 19-01-2019 14:30 SVL 1 Heerjansdam 1 23902 1-0
C 19-01-2019 14:30 Montfoort 1 VVGZ 1 22624 1-0
C 19-01-2019 14:30 Nieuw Lekkerland 1 Almkerk 1 22637 2-2
C 19-01-2019 14:30 GRC-14 1 Oranje Wit 1 23377 6-3
C 19-01-2019 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Sliedrecht 1 23611 1-0
C 19-01-2019 18:30 GJS 1 LRC 1 23634 2-1
C 15-12-2018 14:15 Sliedrecht 1 Montfoort 1 23765 1-0
C 15-12-2018 14:15 LRC 1 Nieuw Lekkerland 1 23351 4-3
C 15-12-2018 14:15 Almkerk 1 Heerjansdam 1 22454 3-4
C 15-12-2018 14:30 Sportlust '46 Geinoord Nieuwegein 1 22744 5-0
C 15-12-2018 15:00 GJS 1 WNC 1 22207 1-3
C 15-12-2018 15:00 VVGZ 1 GRC-14 1 23112 3-1
C 15-12-2018 15:00 Oranje Wit 1 SVL 1 23208 1-1
C 08-12-2018 14:30 Heerjansdam 1 Oranje Wit 1 23123 1-5
C 08-12-2018 14:30 SVL 1 VVGZ 1 23522 2-0
C 08-12-2018 14:15 GRC-14 1 Sportlust '46 22254 1-2
C 08-12-2018 14:30 Nieuw Lekkerland 1 Sliedrecht 1 23409 1-0
C 08-12-2018 14:30 WNC 1 LRC 1 22590 0-0
C 08-12-2018 14:30 Montfoort 1 Almkerk 1 23371 2-1
C 08-12-2018 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 GJS 1 22963 3-2
C 01-12-2018 15:00 VVGZ 1 Heerjansdam 1 23345 1-4
C 01-12-2018 15:00 GJS 1 GRC-14 1 23350 1-1
C 01-12-2018 14:30 Sportlust '46 Nieuw Lekkerland 1 23010 1-0
C 01-12-2018 14:30 Sliedrecht 1 Oranje Wit 1 23199 3-2
C 01-12-2018 14:30 WNC 1 Montfoort 1 23447 2-1
C 01-12-2018 14:30 LRC 1 Geinoord Nieuwegein 1 23110 4-0
C 01-12-2018 14:30 Almkerk 1 SVL 1 22176 4-0
C 24-11-2018 14:30 SVL 1 Sliedrecht 1 23854 1-4
C 24-11-2018 14:30 GRC-14 1 Almkerk 1 23772 4-0
C 24-11-2018 14:30 Nieuw Lekkerland 1 GJS 1 22350 4-1
C 24-11-2018 14:30 Heerjansdam 1 Sportlust '46 23581 2-1
C 24-11-2018 14:30 Montfoort 1 LRC 1 22034 0-1
C 24-11-2018 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 WNC 1 23283 0-4
C 24-11-2018 15:00 Oranje Wit 1 VVGZ 1 23520 1-0
C 17-11-2018 14:30 Sportlust '46 GJS 1 23562 6-0
C 17-11-2018 14:30 SVL 1 Montfoort 1 22991 0-1
C 17-11-2018 14:30 Heerjansdam 1 Nieuw Lekkerland 1 23605 0-0
C 17-11-2018 14:30 Sliedrecht 1 GRC-14 1 23525 1-0
C 17-11-2018 14:30 Almkerk 1 LRC 1 23260 1-2
C 17-11-2018 15:00 Oranje Wit 1 Geinoord Nieuwegein 1 22087 3-0
C 17-11-2018 15:00 VVGZ 1 WNC 1 23651 1-1
C 10-11-2018 14:30 Heerjansdam 1 GJS 1 23113 5-0
C 03-11-2018 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 VVGZ 1 22353 4-3
C 03-11-2018 14:30 Montfoort 1 Heerjansdam 1 23198 3-2
C 03-11-2018 14:30 Nieuw Lekkerland 1 Oranje Wit 1 23871 2-0
C 03-11-2018 14:30 LRC 1 Sportlust '46 22277 1-3
C 03-11-2018 14:30 WNC 1 Sliedrecht 1 22440 0-1
C 03-11-2018 14:30 GRC-14 1 SVL 1 23515 1-0
C 03-11-2018 15:00 GJS 1 Almkerk 1 23365 2-6
C 27-10-2018 14:30 SVL 1 Nieuw Lekkerland 1 23617 2-3
C 27-10-2018 14:30 Heerjansdam 1 LRC 1 22787 3-0
C 27-10-2018 14:30 Sliedrecht 1 GJS 1 22717 3-0
C 27-10-2018 14:30 Almkerk 1 WNC 1 23370 5-2
C 27-10-2018 14:30 GRC-14 1 Geinoord Nieuwegein 1 22891 1-1
C 27-10-2018 15:00 Oranje Wit 1 Montfoort 1 23705 2-4
C 27-10-2018 15:00 VVGZ 1 Sportlust '46 22862 0-4
C 20-10-2018 14:30 Sportlust '46 Almkerk 1 22873 1-0
C 20-10-2018 14:30 Montfoort 1 GRC-14 1 22747 3-1
C 20-10-2018 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Heerjansdam 1 23046 0-5
C 20-10-2018 14:30 Nieuw Lekkerland 1 VVGZ 1 22877 1-2
C 20-10-2018 14:30 WNC 1 Oranje Wit 1 22737 0-2
C 20-10-2018 14:30 LRC 1 Sliedrecht 1 22077 0-1
C 20-10-2018 15:00 GJS 1 SVL 1 22450 2-3
C 13-10-2018 14:30 GRC-14 1 LRC 1 22958 0-2
C 13-10-2018 14:30 Nieuw Lekkerland 1 WNC 1 23125 4-1
C 13-10-2018 14:30 Montfoort 1 Geinoord Nieuwegein 1 22244 4-1
C 13-10-2018 15:00 Oranje Wit 1 Almkerk 1 23405 0-3
C 13-10-2018 15:00 VVGZ 1 Sliedrecht 1 23636 0-4
C 13-10-2018 14:30 SVL 1 Sportlust '46 23151 0-6
C 06-10-2018 14:30 LRC 1 SVL 1 22088 1-3
C 06-10-2018 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 Nieuw Lekkerland 1 23216 1-2
C 06-10-2018 14:30 Sliedrecht 1 Heerjansdam 1 23865 1-1
C 06-10-2018 14:30 WNC 1 GRC-14 1 23494 1-3
C 06-10-2018 14:30 Almkerk 1 VVGZ 1 23181 1-2
C 06-10-2018 15:00 GJS 1 Montfoort 1 23650 1-3
C 06-10-2018 14:30 Sportlust '46 Oranje Wit 1 22415 2-0
C 29-09-2018 14:30 Sportlust '46 Sliedrecht 1 22952 1-2
C 29-09-2018 14:30 SVL 1 WNC 1 22256 1-0
C 29-09-2018 14:30 Heerjansdam 1 GRC-14 1 22906 4-2
C 29-09-2018 14:30 Nieuw Lekkerland 1 Montfoort 1 22708 2-1
C 29-09-2018 14:30 Almkerk 1 Geinoord Nieuwegein 1 23008 5-0
C 29-09-2018 15:00 Oranje Wit 1 GJS 1 23680 3-1
C 29-09-2018 15:00 VVGZ 1 LRC 1 22636 1-0
C 22-09-2018 14:30 Montfoort 1 Sportlust '46 22837 2-2
C 22-09-2018 14:30 LRC 1 Oranje Wit 1 23827 1-1
C 22-09-2018 14:30 WNC 1 Heerjansdam 1 22810 3-2
C 22-09-2018 14:30 Sliedrecht 1 Almkerk 1 23128 1-1
C 22-09-2018 14:30 GRC-14 1 Nieuw Lekkerland 1 23555 1-1
C 22-09-2018 15:00 GJS 1 VVGZ 1 22373 1-1
C 22-09-2018 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 SVL 1 23169 0-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 DHSC 1 JSV Nieuwegein 1 81 5-0
B 15-09-2018 17:00 Nieuw Utrecht SV 1 Geinoord Nieuwegein 1 179 4-1
B 08-09-2018 14:30 JSV Nieuwegein 1 Geinoord Nieuwegein 1 84 4-1
B 08-09-2018 17:00 DHSC 1 Nieuw Utrecht SV 1 80 4-1
B 01-09-2018 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 DHSC 1 54 0-3
B 01-09-2018 15:30 Nieuw Utrecht SV 1 JSV Nieuwegein 1 178 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sportlust '46 19 14 2 3 44 56 13 43 0
2 Sliedrecht 1 19 12 3 4 39 38 17 21 0
3 Nieuw Lekkerland 1 19 9 5 5 32 32 20 12 0
4 Heerjansdam 1 18 9 4 5 31 42 27 15 0
5 Oranje Wit 1 19 9 4 6 31 37 28 9 0
6 SVL 1 19 9 2 8 29 25 33 -8 0
7 Montfoort 1 18 9 1 8 28 26 27 -1 0
8 Almkerk 1 19 8 2 9 26 46 32 14 0
9 LRC 1 19 8 2 9 26 25 34 -9 0
10 VVGZ 1 18 7 3 8 24 20 29 -9 0
11 WNC 1 18 6 4 8 22 23 30 -7 0
12 GRC-14 1 19 5 4 10 19 26 33 -7 0
13 Geinoord Nieuwegein 1 19 4 2 13 14 18 53 -35 0
14 GJS 1 19 2 2 15 8 22 60 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DHSC 1 3 3 0 0 9 12 1 11 0
2 JSV Nieuwegein 1 3 2 0 1 6 9 8 1 0
3 Nieuw Utrecht SV 1 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
4 Geinoord Nieuwegein 1 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Training

www.svgeinoord.nl
Overwinning op directe concurrent
Achterstand teruggebracht tot 5 pnt
23-03-2019
www.svgeinoord.nl
Mick Brookman MOTM
2019-03-17
www.svgeinoord.nl
Gelijkspelen was mogelijk geweest
Janos met gebroken neus van het veld
2019-03-10
www.svgeinoord.nl
Weer een nederlaag voor Geinoord
Achterstand op concurenten loopt op
17-02-2019
www.svgeinoord.nl
SVL te sterk voor Geinoord
2 penalties voor SVL beslissen wedstrijd
10-02-2019
www.svgeinoord.nl
Gelijkspel thuis tegen Oranje Wit
Geinoord nog ongeslagen in 2019
03-02-2019
www.svgeinoord.nl
Winst tegen koploper Sliedrecht 1-0
Prima start in 2019 van Geinoord 1
2019-01-19
www.svgeinoord.nl
Geinoord wint van concurrent GJS met 3-2
Veel kansen voor beide doelen
09-12-2018
www.svgeinoord.nl
Geinoord speelt fantastisch eerste halfuur
04-11-2018
www.svgeinoord.nl
5e nederlaaag voor Geinoord komt hard aan
Vincent Griffioen met 2e geel na half uur van het veld gestuurd
21-10-2018
www.svgeinoord.nl
Nipt verlies in 1e thuiswedstrijd
Geinoord mist kansen op gelijkmaker
23-09-2018
www.svgeinoord.nl
Verlies in 1e bekerwedstrijd
DHSC te sterk voor gehavend Geinoord
2018-09-01
www.svgeinoord.nl
Afscheidswedstrijd Jan van Dijk
David Jackson spelr van het jaar
01-07-2018

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Info@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven