0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Geinoord 6

Teamleden

Spelers
Tareq Al Jarrah        
Perry Bakker        
Viktor van Bekkum        
Richard van Bekkum        
Chiel van Berkel        
Giovanni van der Burg        
Turan Iskandrov        
Brent de Kock        
Jeroen Koelewijn        
Harold Letteboer        
Renaldo Molenbeek        
Robin Pieneman        
Amir Sabur        
Sjouke-Hendrik Slagter        
Marcel Souren        
Peter Steenbrink        
Paul Stoker        
Patrick Wils        
 
Overige teamleden
Perry Bakker Team Manager
Marcel Souren Team Manager

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 11-05-2019 12:45 Geinoord 6 JSV Nieuwegein 6 32138 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
C 18-05-2019 14:30 Montfoort 4 Geinoord 6 30190 Sportpark Hofland
C 25-05-2019 12:30 Geinoord 6 Vianen 2 26024 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:00 Vianen 2 JSV Nieuwegein 6
C 04-05-2019 14:30 IJFC 9 Lopik 5
C 04-05-2019 17:00 Vriendenschaar 4 Brederodes 4
C 04-05-2019 15:30 Delta Sports '95 FC 8 Benschop 4
C 11-05-2019 14:45 Vriendenschaar 4 Montfoort 4
C 11-05-2019 14:30 Brederodes 4 Vianen 2
C 11-05-2019 14:30 Lopik 5 Vreeswijk 5
C 11-05-2019 12:45 Geinoord Nieuwegein 6 JSV Nieuwegein 6
C 11-05-2019 12:00 IJFC 11 IJFC 9
C 18-05-2019 11:30 Vianen 2 Vreeswijk 5
C 18-05-2019 12:00 Benschop 4 Lopik 5
C 18-05-2019 12:30 JSV Nieuwegein 6 Delta Sports '95 FC 8
C 18-05-2019 14:00 IJFC 9 Brederodes 4
C 18-05-2019 14:30 Montfoort 4 Geinoord Nieuwegein 6
C 18-05-2019 15:45 Vriendenschaar 4 IJFC 11

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-04-2019 20:00 Geinoord 6 IJFC 9 H. (Houssin) el Hadef 27982 6 - 5
C 13-04-2019 12:30 Geinoord 6 Vreeswijk 5 H. (Houssin) el Hadef 27430 4 - 1
C 06-04-2019 14:30 Brederodes 4 Geinoord 6 M (Martin) Evers 25356 3 - 0
C 30-03-2019 14:30 Benschop 4 Geinoord 6 Afgeschermd 29002 1 - 6
C 16-03-2019 10:00 IJFC 11 Geinoord 6 J.C. (Johan) Boer 28348 1 - 6
C 09-03-2019 13:15 Geinoord 6 Lopik 5 H. (Houssin) el Hadef 24566 1 - 2
C 23-02-2019 13:00 Geinoord 6 Vriendenschaar 4 H. (Houssin) el Hadef 30786 4 - 1
C 20-02-2019 20:15 Delta Sports '95 FC 8 Geinoord 6 P. (Perry) Bakker 32402 2 - 6
C 16-02-2019 12:30 Geinoord 6 IJFC 11 H. (Houssin) el Hadef 25373 9 - 2
C 08-12-2018 14:45 Vreeswijk 5 Geinoord 6 C. (Carel) Snellenberg 29642 0 - 1
C 01-12-2018 13:00 Geinoord 6 Brederodes 4 H. (Houssin) elHadef 27863 0 - 4
C 24-11-2018 15:00 IJFC 9 Geinoord 6 A. (Arno) Horlings 24917 2 - 6
C 10-11-2018 14:30 Lopik 5 Geinoord 6 H. (Harold) Letteboer 27016 3 - 3
C 03-11-2018 12:30 JSV Nieuwegein 6 Geinoord 6 J. (Jon) vanZoelen 25322 7 - 0
C 27-10-2018 12:30 Geinoord 6 Benschop 4 H. (Houssin) elHadef 26916 3 - 2
C 13-10-2018 11:00 Vianen 2 Geinoord 6 M. (Martijn) Heerkens 29019 8 - 4
C 06-10-2018 12:30 Geinoord 6 Montfoort 4 H. (Harold) Letteboer 24338 4 - 0
C 29-09-2018 16:30 Vriendenschaar 4 Geinoord 6 K. (Kamal) Benmoghyt 32637 3 - 4
C 22-09-2018 12:30 Geinoord 6 Delta Sports '95 FC 8 H. (Harold) Letteboer 26098 6 - 3
B 15-09-2018 14:00 Geinoord 6 Delta Sports '95 FC 11 H. (Harold) Letteboer 10735 6 - 2
B 08-09-2018 14:30 Brederodes 5 Geinoord 6 D. (Danny) Kuipers 10737 3 - 2
B 01-09-2018 12:30 Geinoord 6 OSM '75 6 H. (Harold) Letteboer 10736 3 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-04-2019 20:15 Montfoort 4 Benschop 4 26131 0-0
C 17-04-2019 20:00 Geinoord Nieuwegein 6 IJFC 9 27982 6-5
C 13-04-2019 14:35 Lopik 5 Brederodes 4 24712 0-0
C 13-04-2019 12:30 Geinoord Nieuwegein 6 Vreeswijk 5 27430 4-1
C 13-04-2019 12:30 JSV Nieuwegein 6 IJFC 9 28181 5-2
C 13-04-2019 14:30 Delta Sports '95 FC 8 Vianen 2 30301 2-2
C 13-04-2019 12:00 IJFC 11 Montfoort 4 32324 2-2
C 13-04-2019 14:30 Vriendenschaar 4 Benschop 4 26752 2-5
C 06-04-2019 15:15 Vreeswijk 5 Vriendenschaar 4 30581 0-0
C 06-04-2019 11:00 Vianen 2 Lopik 5 25991 2-1
C 06-04-2019 16:00 IJFC 9 Delta Sports '95 FC 8 26747 0-4
C 06-04-2019 12:00 Benschop 4 IJFC 11 28619 3-4
C 06-04-2019 14:30 Brederodes 4 Geinoord Nieuwegein 6 25356 3-0
C 06-04-2019 14:30 Montfoort 4 JSV Nieuwegein 6 26925 2-3
C 03-04-2019 20:00 Vianen 2 IJFC 9 28407 3-1
C 30-03-2019 11:00 Vianen 2 IJFC 11 28330 7-1
C 30-03-2019 15:15 Vreeswijk 5 Brederodes 4 24641 2-3
C 30-03-2019 12:30 Montfoort 4 Delta Sports '95 FC 8 27976 6-0
C 30-03-2019 12:30 JSV Nieuwegein 6 Vriendenschaar 4 24829 0-0
C 30-03-2019 14:30 Benschop 4 Geinoord Nieuwegein 6 29002 1-6
C 23-03-2019 12:00 IJFC 11 Lopik 5 29224 0-2
C 23-03-2019 14:30 Vriendenschaar 4 Vianen 2 29571 0-3
C 23-03-2019 16:00 Delta Sports '95 FC 8 Brederodes 4 25061 0-1
C 23-03-2019 12:30 JSV Nieuwegein 6 Vreeswijk 5 24632 1-2
C 16-03-2019 14:30 Brederodes 4 Montfoort 4 29879 3-1
C 16-03-2019 14:30 Lopik 5 Vriendenschaar 4 31458 0-0
C 16-03-2019 14:30 Benschop 4 JSV Nieuwegein 6 31032 0-0
C 16-03-2019 14:15 Vreeswijk 5 Delta Sports '95 FC 8 26660 2-6
C 16-03-2019 10:00 IJFC 11 Geinoord Nieuwegein 6 28348 1-6
C 09-03-2019 12:30 JSV Nieuwegein 6 Vianen 2 26572 2-4
C 09-03-2019 13:15 Geinoord Nieuwegein 6 Lopik 5 24566 1-2
C 09-03-2019 14:30 Montfoort 4 Vreeswijk 5 32256 0-0
C 09-03-2019 15:45 Delta Sports '95 FC 8 IJFC 11 30234 0-0
C 09-03-2019 12:00 IJFC 9 Benschop 4 31952 1-3
C 23-02-2019 14:30 Brederodes 4 IJFC 9 25395 8-0
C 23-02-2019 12:30 JSV Nieuwegein 6 Lopik 5 27404 1-1
C 23-02-2019 11:00 Vianen 2 Delta Sports '95 FC 8 30264 4-4
C 23-02-2019 13:00 Vreeswijk 5 IJFC 11 26940 2-0
C 23-02-2019 13:00 Geinoord Nieuwegein 6 Vriendenschaar 4 30786 4-1
C 20-02-2019 20:15 Delta Sports '95 FC 8 Geinoord Nieuwegein 6 32402 2-6
C 16-02-2019 10:00 IJFC 9 Montfoort 4 26115 1-3
C 16-02-2019 12:30 Geinoord Nieuwegein 6 IJFC 11 25373 9-2
C 16-02-2019 14:30 Lopik 5 Delta Sports '95 FC 8 25775 3-1
C 16-02-2019 12:00 Benschop 4 Vreeswijk 5 26194 2-2
C 16-02-2019 11:00 Vianen 2 Vriendenschaar 4 148178 3-1
C 09-02-2019 10:00 IJFC 11 Brederodes 4 31756 1-9
C 09-02-2019 14:30 Montfoort 4 Vianen 2 24134 3-3
C 09-02-2019 14:30 Vriendenschaar 4 IJFC 9 26860 0-1
C 02-02-2019 14:30 Brederodes 4 JSV Nieuwegein 6 29406 0-0
C 02-02-2019 11:00 Vianen 2 Benschop 4 25511 0-0
C 15-12-2018 12:00 IJFC 9 Vriendenschaar 4 31735 2-3
C 08-12-2018 14:45 Vreeswijk 5 Geinoord Nieuwegein 6 29642 0-1
C 08-12-2018 14:30 Montfoort 4 IJFC 11 30154 4-0
C 08-12-2018 12:00 Benschop 4 Vriendenschaar 4 29930 4-1
C 08-12-2018 10:00 IJFC 9 JSV Nieuwegein 6 27662 0-9
C 08-12-2018 14:30 Brederodes 4 Lopik 5 26023 10-1
C 01-12-2018 13:00 Geinoord Nieuwegein 6 Brederodes 4 27863 0-4
C 01-12-2018 15:30 Delta Sports '95 FC 8 IJFC 9 27524 6-2
C 01-12-2018 12:00 IJFC 11 Benschop 4 32186 1-7
C 01-12-2018 12:00 JSV Nieuwegein 6 Montfoort 4 29922 6-2
C 01-12-2018 14:30 Lopik 5 Vianen 2 26146 1-3
C 01-12-2018 14:45 Vriendenschaar 4 Vreeswijk 5 29346 2-0
C 24-11-2018 11:00 Vianen 2 Vriendenschaar 4 29114 0-0
C 24-11-2018 14:30 Lopik 5 IJFC 11 25617 3-2
C 24-11-2018 14:30 Benschop 4 Montfoort 4 30335 4-2
C 24-11-2018 14:30 Brederodes 4 Delta Sports '95 FC 8 29132 3-3
C 24-11-2018 15:15 Vreeswijk 5 JSV Nieuwegein 6 28165 2-0
C 24-11-2018 15:00 IJFC 9 Geinoord Nieuwegein 6 24917 2-6
C 17-11-2018 11:45 IJFC 9 Vianen 2 26500 1-6
C 17-11-2018 11:30 JSV Nieuwegein 6 Benschop 4 30365 4-1
C 17-11-2018 14:30 Vriendenschaar 4 Lopik 5 28930 3-2
C 17-11-2018 14:30 Montfoort 4 Brederodes 4 31492 2-3
C 17-11-2018 17:00 Delta Sports '95 FC 8 Vreeswijk 5 28081 2-0
C 10-11-2018 11:45 IJFC 11 Delta Sports '95 FC 8 32507 1-3
C 10-11-2018 14:30 Benschop 4 IJFC 9 24911 3-1
C 10-11-2018 14:30 Brederodes 4 Vriendenschaar 4 26247 8-0
C 10-11-2018 14:30 Lopik 5 Geinoord Nieuwegein 6 27016 3-3
C 10-11-2018 13:00 Vreeswijk 5 Montfoort 4 26893 1-0
C 03-11-2018 11:00 Vianen 2 Brederodes 4 28062 1-4
C 03-11-2018 12:00 Benschop 4 Delta Sports '95 FC 8 26714 1-4
C 03-11-2018 12:30 JSV Nieuwegein 6 Geinoord Nieuwegein 6 25322 7-0
C 03-11-2018 13:45 IJFC 9 IJFC 11 29463 10-7
C 03-11-2018 14:30 Montfoort 4 Vriendenschaar 4 30210 1-2
C 03-11-2018 15:00 Vreeswijk 5 Lopik 5 26522 2-2
C 27-10-2018 14:00 Delta Sports '95 FC 8 Montfoort 4 32273 3-1
C 27-10-2018 14:45 Vriendenschaar 4 JSV Nieuwegein 6 24369 0-5
C 27-10-2018 14:30 Lopik 5 IJFC 9 28100 7-2
C 27-10-2018 14:30 Brederodes 4 Vreeswijk 5 25959 4-1
C 27-10-2018 12:30 Geinoord Nieuwegein 6 Benschop 4 26916 3-2
C 27-10-2018 11:45 IJFC 11 Vianen 2 24270 3-12
C 13-10-2018 11:00 Vianen 2 Geinoord Nieuwegein 6 29019 8-4
C 13-10-2018 12:00 Benschop 4 Brederodes 4 28966 5-7
C 13-10-2018 12:00 IJFC 9 Vreeswijk 5 27267 0-5
C 13-10-2018 12:30 JSV Nieuwegein 6 IJFC 11 29441 5-2
C 13-10-2018 14:30 Vriendenschaar 4 Delta Sports '95 FC 8 26027 4-4
C 13-10-2018 14:30 Montfoort 4 Lopik 5 27083 1-0
C 06-10-2018 12:00 IJFC 11 Vriendenschaar 4 24833 0-3
C 06-10-2018 12:30 Geinoord Nieuwegein 6 Montfoort 4 24338 4-0
C 06-10-2018 14:30 Lopik 5 Benschop 4 28599 3-2
C 06-10-2018 13:15 Vreeswijk 5 Vianen 2 29465 2-3
C 06-10-2018 13:15 Delta Sports '95 FC 8 JSV Nieuwegein 6 26838 2-4
C 04-10-2018 20:00 Benschop 4 Vianen 2 26696 1-3
C 29-09-2018 16:00 Delta Sports '95 FC 8 Lopik 5 27557 5-1
C 29-09-2018 14:30 Montfoort 4 IJFC 9 24636 6-5
C 29-09-2018 12:30 JSV Nieuwegein 6 Brederodes 4 24442 2-2
C 29-09-2018 16:30 Vriendenschaar 4 Geinoord Nieuwegein 6 32637 3-4
C 29-09-2018 15:30 IJFC 11 Vreeswijk 5 24669 1-5
C 22-09-2018 12:30 Geinoord Nieuwegein 6 Delta Sports '95 FC 8 26098 6-3
C 22-09-2018 14:30 Lopik 5 JSV Nieuwegein 6 29743 2-3
C 22-09-2018 14:30 Brederodes 4 IJFC 11 26770 10-1
C 22-09-2018 15:00 Vreeswijk 5 Benschop 4 26437 4-1
C 22-09-2018 12:30 Vianen 2 Montfoort 4 25386 7-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:30 Brederodes 5 OSM '75 6 10738 1-0
B 15-09-2018 14:00 Geinoord Nieuwegein 6 Delta Sports '95 FC 11 10735 6-2
B 08-09-2018 14:30 Brederodes 5 Geinoord Nieuwegein 6 10737 3-2
B 08-09-2018 12:00 OSM '75 6 Delta Sports '95 FC 11 10734 6-2
B 01-09-2018 12:30 Geinoord Nieuwegein 6 OSM '75 6 10736 3-3
B 01-09-2018 13:45 Delta Sports '95 FC 11 Brederodes 5 10733 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brederodes 4 17 14 3 0 45 82 20 62 0
2 Vianen 2 16 12 3 1 38 71 31 40 1
3 Geinoord Nieuwegein 6 18 12 1 5 37 69 49 20 0
4 JSV Nieuwegein 6 15 10 2 3 32 57 24 33 0
5 Delta Sports '95 FC 8 18 8 4 6 28 54 47 7 0
6 Vreeswijk 5 17 7 2 8 23 33 32 1 0
7 Lopik 5 17 6 4 7 22 34 41 -7 0
8 Benschop 4 16 6 1 9 19 45 48 -3 0
9 Montfoort 4 17 5 2 10 17 36 47 -11 0
10 Vriendenschaar 4 13 5 1 7 14 24 39 -15 2
11 IJFC 9 18 2 0 16 6 36 90 -54 0
12 IJFC 11 18 1 1 16 4 29 102 -73 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brederodes 5 3 3 0 0 9 10 6 4 0
2 Geinoord Nieuwegein 6 3 1 1 1 4 11 8 3 0
3 OSM '75 6 3 1 1 1 4 9 6 3 0
4 Delta Sports '95 FC 11 3 0 0 3 0 8 18 -10 0

Training

Berichten



SV Geinoord
Sportpark Parkhout,
Parkhout 1 in Nieuwegein  
T 030-6065393
M Info@svgeinoord.nl
opgericht 14 juli 1952
Terug naar boven